Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül vagyok. Nem bírom...

Egyedül vagyok. Nem bírom tovább. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Most értem haza munkából. Ismét a hideg lakás fogad, ahol már nem érzem magam otthon egyáltalán. Az internet nem igazán köt le. Úgy érzem, kezdek becsavarodni a magánytól. (Nem igazán vannak barátaim, mindenki elvan a maga kis világával, ha én nem keresek valakit, senki sem keres.) Mit tehetnék? 23 F

2012. ápr. 16. 16:34
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
63%
Ismerkedj.
2012. ápr. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
87%
Engem a gyakori köt le.Meg néha elmegyek sétálni csak úgy,hogy ne legyek egész nap bezárva.
2012. ápr. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
78%
Keress barátokat! Vagy nyuszi cica vagy valamilyen állat, tényleg ez az egyik legjobb megoldás. Járj el közösségekbe, sportolni ahol ismerkedhetsz emberekkel, próbálj ki tanfolyamokat, ott is jól lehet ismerkedni, egy rakás klub is van ahová belehet lépni, kezdj új hobbiba amit nem próbáltál, festés, zene, agyagozás ilyesmik. A lakásodat is tedd otthonossá fesd ki és ne érdekeljen mekkora macera vagy ilyesmi csak ess neki egy ecsettel és ilyenekkel tök jól el lehet lenni.
2012. ápr. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
56%

Menj le a kocsmába csocsózni vagy billiárdozni, vagy a térre focizni, vagy tarts kutyát, vagy ha van tóa közelben, akkor horgászni.


annyi mindent lehet csinálni, csak akarni kell.


pl ha munkából nem egyből haza mennél, hanem elmennél beülni egy kvzóba vagy akárhová akkor lenne is esélyed, ha másnem a pincérlány szólna hozzád pár szót!

2012. ápr. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
36%
Csinálj magadnak programokat, bár ha az se fog lekötni, akkor nincs más, mint, hogy keress valakit, aki jó társaságod lesz.
2012. ápr. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
66%
2 vagyok.Én még bevásárlóközpontokban szoktam sétálgatni,persze ha van pénzem:)Tök jól elmegy vele az idő,hogy órákig vásárolgatok.
2012. ápr. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Teljesen megtudlak érteni, velem is pontosan ez van, csak én hazajövök a suliból... Nekem van 3 kutyám ők a mindenem. Nem vagyok rá büszke, de így névtelenül ki is merem mondani, hogy én tavaly nyáron végezni szerettem volna magammal, de a kutyák miatt nem tettem. Hiába mondják sokan, hogy menj ide-oda, egyedül nem megy, nekem még a buszhoz sincs kedvem egyedül menni, a sírás kerülget. Ez megy már 2 éve, és sajnos már nem látok semmiben sem kiutat, de azért nem tettem meg amit szerettem volna...., mert azt hittem, hogy talán jobb lesz. Most már belátom nagyot tévedtem, de te ne add fel, próbálj ismerkedni, eljárni ide-oda...

18L

2012. ápr. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
0%
Ki akar beszélgetni? xd
2012. ápr. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
58%

"Ki akar beszélgetni"

Látom te sem veszed komolyan azt amitől sokan már az életet sem bírják.

Tudod, akik tényleg magányosak, és nem csak síránkoznak, azoknak ez a kijelentés iszonyat tud fájni

Mert pl.: nekem is egy olyan valakire lenne szükségem, akivel személyes kapcsolatot lehetne tartani,akinek elmondhatnék bármit, minden gondom-bajom, és természetesen ez fordítva is igaz volna. Akivel ellehet járni pl.: moziba, bowlingozni, sétálni, filmet nézni.....

Nem egy olyan valakire, aki az ország másik végéről meghallgat, ad valami idétlen tanácsot és kész..

2012. ápr. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek és tudom mit érzel. Sokáig én is így voltam. Most már van párom, aki megért és szebbé tette az életem. Természetesen haverok/barátok nincsenek így se.
2012. ápr. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!