Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mitől van hogy hamar...

Az mitől van hogy hamar ráunok a kapcsolataimban az aki éppen a párom?

Figyelt kérdés
Minden téren,de legfőképpen szexuális tekíntetben.Miért van ez?Még akkor is ez van ha sokat kell érte küzdenem,miért van ez és mit lehet tenni hogy ez ne így legyen?Hiába szeretem de megunom,pedig nem vagyok hűtlen típus és nem másokra vadászok közben.Azt is megfigyeltem hogy nem szeretem a megszokott kapcsolatokat,már mint én olyan beállítottságú vagyok hogy nem szeretem a hétköznap szürke embereket és akik élik a megszokott mókus kerékben az életüket.Nem tudom így hova fogok jutni,de én nem tudok úgy élni mint egy átlag ember.
2012. ápr. 30. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok..küzdök valakiért és mikor megkapom, már nem kell. Képtelen vagyok tartós kapcsolatban élni, engem csak a flörtölgetés tesz boldoggá. Nagyon utálom ezért magam, de évek óta nem tudok ellene tenni. Ennek ellenére persze nem fekszem le akárkivel és csak azzal flörtölök, aki nekem is nagyon tetszik.
2012. ápr. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

én nem vagyok flörtölös.

de amit leirtál pont jellemeznek engem,

minden téren szeretem, keresem a szokatlan dolgokat, embereket.

persze ha pozitiv dolgokat érzek rajtuk

iszonyat hamar megunok dolgokat...türelmetlen vagyok...

Ikrek a csillagjegyem..napjegyem emiatt is jellemzőek ezek a tulajdonságok,de még sorolhatnám..én sem tudok mit lehetne ellene tenni

24 l

2012. ápr. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
No para, ha egyszer megtapasztaljátok, milyen az igazi szerelem, akkor már nem lesz ilyen gondotok.
2012. ápr. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ma 18:43


amúgy én férfi vagyok,nekem pedig az aszcendensem ikrek:)

2012. ápr. 30. 18:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem voltál még igazán szerelme!Illetve szerelem nélküli őrült kémiát sem éreztél eddig!

Ez a válasz :)

2012. ápr. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert még nem találtad meg azt akit természetesnek veszed hogy veled van. Tudod éppen a héten gondolkodtam el azon hogy lassan 16 éve vagyunk eggyütt a párommal és fel se tünt hogy már ilyen régen, szinte elrepült ez az idő biztos azért mert jó eggyütt lenni vele.
2012. ápr. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezek a DNS hibak...

Vannak mar egesz jo ,eletkivitelezesek melyek folyaman a DNS hibak es hibasodasok visszaszorithatok...

Es az ember neha elkezd erdekes elmevel , letaposni reggel az agyrol vagy KIlibbeni a varosba, vagy az Ejszakai Muharba

2012. máj. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!