Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » . (név) -m, picim stb. becézge...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

. (név) -m, picim stb. becézgetések. Lányok akiknek a legjobb barátjuk fiú, és volt már köztük vmi fizikai kapcsolat. Nem furcsállnátok ha az sms-eiben picim-nek hívna? én eddig csak a kapcsolataimban szoktam meg a becézgetést, és szerelemből.

Figyelt kérdés
egész kicsi korunk óta ismerjük egymást. állandóan együtt vagyunk, mostanság még többet. nekem jóideje többet jelent mint barát, miután megtörtént a 2. csók is, elmondtam neki, kedves de elég egyértelmű elutasítás volt a válasz. de a barátságunk csak még szorosabb lett. most vizsont a testikontaktus, cirógatás, ölelgetés, összekulcsolt kezek állandóvá váltak. és újabban elkezdett becézgetni is. ti mire gondolnátok?
2010. máj. 14. 00:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kezd ráeszmálni, hogy ő is többet érez a barátságnál...

Sok sikert:D


"csak egy punk"

2010. máj. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele egyszerűen. Nincs veszélye mivel jóban vagytok. Üljetek le egy caola mellé és kérdezd meg mi van köztetek.


Vagy jártok vagy barátok maradtok.

2010. máj. 14. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem is van olyan fiúbarátom, akivel anno elég gyakran sétáltunk összekulcsolt kezekkel meg egymást cicának becézzük. Mondjuk minden barátunkat cicának becézzük xD De jóval előtte megbeszéltük hogy csak barátok vagyunk és egyikőnk se akar többet a másiktól. Bár az összekulcsolt kézzel sétálásról leszoktam, csak a barátommal sétálok úgy :)
2010. máj. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

öhm pénteken nálam aludt és egyre inkább járásnak tűnik. Nem volt szex még petting se de nekem megvolt, lehet csak emiatt. hajnali 5kor feküdtünk le, csókkal feküdtünk, csókkal keltünk. viszont elkísért reggel, mert utaztam vonattal és az utcán már csak 2puszi, mondjuk én se akartam volna többet, de furcsa volt.

ez most miiiii?

2010. máj. 16. 15:34
 5/12 anonim ***** válasza:
51%

Ha ti nem értitek, mi hogyan érthetnénk? hmmm???

Egyébként ami biztos, hogy a barátságnál ez már több, így veszélyes vizekre léptetek! ( 16 évesen az akkori legjobb fiúbarátommal végül több is volt, együtt aludtunk, petting... de nem volt szex - nem sokkal később rájöttünk ez nem működik, és iszonyatosan hiányzott a barátsága, amit ezzel tönkretettünk!)

2010. máj. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

utolsó válaszoló én is pontosan ettől félek, hogy ez még működik talán így egy ideig, de utána... minden elromolhat, MINDEN:S. nem tudom mit csináljak, annyira szeretem.

amugy 18L

2010. máj. 16. 17:15
 7/12 Valkyrja ***** válasza:
75%
Az, aki hozzám legközelebb áll és még semmilyen kapcsolat nem volt köztünk, nekem "Apuka", én meg gyakran "Anyjuk" vagyok neki :D Sosem volt köztünk még baráti puszi sem, és nem is lesz :D
2010. máj. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

szerintem mindenképp rádkattant...:D mert lehet megggondolta h mit utasított vissza...:P

Szal sztem mindent bele...alakítsd a sorsod!:D

2010. máj. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

17.11-es vagyok

Én is azt mondom, hogy mostmár mindenképp próbáld alakítani kapcsolattá, hisz a barátságon már túl vagytok, és ha most nem próbálasz meg mindent, egy életen át azon fogsz rágódni mi lett volna ha....

Hajrá! :)

2010. máj. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Nekem is van egy ilyen barátom, a mai napig kicsi szivemnek hívom, ő meg szerelmemnek hív engem.


Már lefeküdtem vele, viszont soha nem került szóba, volt olyan, hogy magától értetődött egy csók, vagy az hogy vele alszom, volt olyan, hogy tök természetes volt az, hogy nem nyúlunk egymáshoz "úgy".


Most van egy másfél éves kapcsolatom, nagyon boldog vagyok, így azóta eszembe sem jutott, hogy testileg közelednék felé, továbbra is ő az, akivel megbeszélhetek bármit, de szerintem a testi része lezárult a dolognak.


Nálunk semmi sem változott a szex után, minden maradt a régiben, hogy ez egészséges-e nem tudom, de sem nekem, sem neki nem lett gondja belőle.


Az, hogy így hív, szerintem semmit nem jelent, viszont amiket leírtál, egyértelműen többet akar, fizikálisan biztosan. Jó lenne megbeszélni vele, ha tényleg egy húron vagytok, és esetleg rosszul sülne el a dolog, akkor is túl kéne rajta lépnetek. De egy beszélgetést szerintem mindenképpen megér :)

2010. máj. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!