Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amióta elváltam, észrevettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amióta elváltam, észrevettem a kapcsolataimban nem tudok a csúcsra jutni csak ha magamhoz nyúlok. És mintha érdektelenné vált volna a hagyományos szex. A saját nemem is foglalkoztat, és a szerepjátékok. Most rossz irányba haladok? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ez a probléma 4-5 éve tart. Előtte minden rendben volt,jól müködött a szex. Most majdnem egy óra kell,míg kisajtolom magamból. el vagyok keseredve./egy 40 es hölgy./
2012. jan. 19. 08:33
 1/3 anonim válasza:

A válásod után több kapcsolatod is volt amelyekben nem tudtál a csúcsra jutni. Ez valahol érthető is, minden bizonnyal pszihés okai vannak. Tudat alatt gondolsz a volt párodra, esetleg párhuzamot is vonsz, de ami a legrosszabb, nem tudsz igazán ellazulni. Ennek velejárója az, hogy később még össze is hasonlítod a volt pároddal.

Egy türelmes, odaadó és önzetlen partner ebben sokat segíthet, de ebben neked is partnernek kell lenned.

Akár úgy is, hogy vezeted a kezét, ne szégyeld, ha igazi fárfi, tudni fogja mi a dolga.

A másik tényező a hormonális hatások. Minden ember folyamatosan változik, ezáltal megeshet, hogy egyesekben érdektelenné válik a hagyományos szex. Minden emberben vannak rejtett tabuk, kíváncsiságok, akár a saját neme iránti kíváncsiság is. A kérdés csak az, éri-e valakit olyan lelki trauma, hogy ezeket kiváltsa. Ez nem betegség, nem haladsz rossz irányba, csak tudnod kell kezelni. A kíváncsiságaidat próbáld ki és döntsd el magad akarod-e ? Egy próbát megér,a döntéshez ismeret és tapasztalat kell, ne légy elkeseredve. Ezzel sokan vannak így, csak magukba folytják !

2012. jan. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 omba ***** válasza:

Ne törődj bele, az biztos.

Miért is váltatok el? Jelenthet ez valami önértékelési problémát nálad?

"kapcsolataimban" - megválogattad őket, vagy csak bárki...

az se mindegy.

Mondjuk én, ha csak alkalmi is a dolog törekszem arra, hogy "feledhetetlen" legyek, de sok más férfi ezt eléggé másként gondolja.

2012. jan. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Több korosztályod béli nőnél megfigyeltem, hogy ebben a korban egy "szexuális fejlődésen" mennek keresztül. Nyitottabbak lesznek "extrémebb" dolgokra, mint biszexualitás, szerepjáték, többes szex, enyhe BDSM. Nem tudom miért van így, de egyértelmű tendencia. Gyakorlatilag ez miatt keresgélek ebből a korcsoportból partnereket.

Szerintem ne ijedj meg tőle, inkább keress megfelelő partnert, akivel megélheted az új vágyaid. Megéri, élvezd! ;-)

2012. jan. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!