Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi elkeseredett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi elkeseredett, negatív ember?

Figyelt kérdés
A férfiak a nőket szidják, a nők a férfiakat szidják és közben nem veszik észre, hogy BENNÜK van a hiba!! És a helyett, hogy ezt orvosolnák, lehordják az ellenkező nemet, mert biztosan az ő hibája! Engem már annyi csalódás ért, rossz tapasztalat és pofon is kijárt már elég így életem 21 éve alatt. Soha nem volt még 1,5 hónapnál tartósabb kapcsolatom. Mégsem keresem másban a hibát. Én tudom, hogy éretlen vagyok és nem szeretem az állandóságot, a kötöttségeket még úgy se. Tehát nem csodálkozom azon, h még nem voltam szerelmes. De biztosan az leszek egyszer, majd ha jön valaki, aki érdemes lesz rá. A másik dolog: mindenki akkora jelentőséget tulajdonít a szüzességének, mintha valami hihetetlenül sorsdöntő dolog lenne. Nem lesz se több, se kevesebb egy ember attól, h még szűz, vagy már nem az! E helyett a többség rá van görcsölve a témára, és attól félve, h kinevetik, már kezdeményezni sem mer! Mindig lesznek olyanok, akik kinevetnek. Mindig lesznek olyanok, akiknek nem tetszünk majd, akik gúnyolódnak rajtunk. Én is annyi ilyet kaptam már! De az utóbbi időben rájöttem, h senki nem véd meg, úgyhogy nekem kell ezt megtennem! És megtanultam nevetni azokon, akik azt hitték, erősebbek, többek, ha bántanak valakit. De a legtöbben megzuhannak, ha kapnak egy negatív löketet, visszautasítást, furcsa pillantást, beszólást... Emberek! Mindig lesznek ilyenek! Meg kell tanulni elmenni ezek mellett a dolgok mellett! Mi lenne, ha nem paráznátok annyit? Mi lenne, ha egész egyszerűen lesz.rnátok, mit gondolnak azok, akiknek a véleménye nem nyom nektek semmit a latban? Ha lazán vennétek az életet? Nem könnyebb lenne? Annyira jó lenne, ha ezt mindenki látná! És annyira jó lenne, ha tudnék segíteni, de amíg mindenki a világában él és nem AKAR változtatni, addig tehet az ember bármit! Mi a baj? Mitől vagy ilyen?!
2012. ápr. 14. 20:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok sem elkeseredett, sem negativ, gondolkodó ember vagyok.
2012. ápr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert az ilyen érzelmek, mint a csalódottság, bánat, magány, elszigeteltség stb könnyen magukba rántják az embert, és sokaknak jólesik ebben lubickolni, fulladozni picit, hátha így figyel rá majd az, aki boldoggá teheti.


A társadalom ilyen embereket termel ki magából, a média által közvetített hamis értékekkel, példaképekkel, trendekkel, aminek sokan meg akarnak (de nem tudnak) felelni.


Ez a szűzesség meg tényleg egy annyira túllihegett, erőltetett téma, hogy na... Nincs az embernek a homlokára írva, magánügy, mégis hogy nevetnének ki miatta és főleg; miért?

2012. ápr. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Értem, de a kérdésem nyilván a célcsoportnak szól. Akinek nem inge... :)
2012. ápr. 14. 20:52
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyet értek veled. :D Én se értem soha az ilyeneket. És nem azért, mert engem nem ért rengeteg sérelem, nagyon nyomi kiscsaj voltam, egyfolytában cukkoltak, leköptek (szó szerint), piszkáltak, beszólogattak...

De nem érdekelt. Egyfelől mert 15 éves koromban rájöttem, hogy a halál se sz.rik rá, hogy ha én siránkozok. Lehet, hogy ez fura, de nekem ez volt a legnagyobb felfedezésem az életben. Hogy komolyan az égvilágon senkit nem érdekel, hogy sz.r nekem, csak engem. Úgyhogy csak és kizárólag én tudok segíteni a problémáimon.

És tádám, hát lőn megoldás. :D


Mondjuk én az ilyenekre már nem reagálok, mert nem akarnak változni, csak keseregni. Amíg ők a töménytelen önsajnálatba fulladnak bele, én élem az életem. Nem vagyok ultramegacsúcsszuper csaj, ilyen-olyan fullos életkörülményekkel, de istenem, hát ez van, én ebből gazdálkodok. És igyekszem jól kihasználni, ami van.

És érdekes, én azt hiszem boldog vagyok. :D


Úgyhogy egyet értek veled, de ezeken az embereken te nem tudsz segíteni. Csak és kizárólag ők maguk tudnak magukon. És amíg nem akarnak segíteni, addig nem is fog változni semmi. Ez az amit egyáltalán nem fognak fel. :)

21L

2012. ápr. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
mi vagy te pszichológus agyturkász? ne már.
2012. ápr. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Én boldog lennék, ha lenne végre aki szeretne, de mivel egy lány sem szeret engem, én meg már legalább 4 lánynak adtam oda a szívem, így már a sok visszautasítás, csalódás miatt nem érzem magam boldognak és mitől is kéne?


A legfontosabb érzés hiányzik az életemből, amíg naponta látok egy csomó párt együtt boldogan.


Miért nem értik meg, hgoy nekem erre van szükségem és tudom is, ha meg lesz boldog leszke, addig szenvedek.


F

2012. ápr. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

teljesen egyett értek veled.nagyon sok lány ki nevetett a testalkatom miatt.nert mindenki csak első látásra itél.de azok akik ismernek tudják hogy milyen vagyok.

igaz én nem hiszek abban hogy szerelem első látásra.

meg ismerni meg kedvelni meg szeretni és meg tartani

2012. ápr. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én is egy nyominger lúzer vagyok, változtatni nem tudok mert gyenge vagyok minden téren. Nincs akaraterőm, motivációm, kitartásom. A folyamatos kudarcok, 0 sikerélmények ezzé a selejté alakítottak.
2012. ápr. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Talán azért, mert alapból kicsi az önbizalmad, utolsó...
2012. ápr. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Persze, hogy kicsi, a csalódásoktól nem nő :)
2012. ápr. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!