Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utál anyám? És miért...

Miért utál anyám? És miért viselkedik így? 12/L

Figyelt kérdés

anyám utál, ezt meg is mondta. akármit akárhogy csinálok, abba csak belekötni tud.

persze társaságban meg játsza, hogy hû, de jófej meg milyen jó kapcsolatban van a gyerekeivel...


már szinte kezdem kölcsönösen ezt érezni...



2012. máj. 1. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:
9%

Szia!


Szerintem nem utál ő, csak most van egy stresszesebb időszaka talán, és rajtad vezeti le. Nem szép dolog ilyet mondani a saját gyerekének, ezt elismerem, de talán valami nagyon rossz történte vele. Mióta mamám meghalt,az én anyum is ingerlékenyebb, meg kötekedősebb, de nem veszem fel, talán nem sokára megnyugszik.

Próbálj meg beszélgetni vele, higgadtan, hogy neked ez rosszulesik, és miért csinálja ezt. Talán válaszol.

2012. máj. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát... kicsit kifejthetnéd!
2012. máj. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az enyém is ilyen...ilyen a természete nem lehet vele mit csinálni...
2012. máj. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2-3 éve ilyen.

kb. csak ordítva tud beszélni.

rendesen örülök neki, mikor elmegy itthonról, az iskolába is szinte örömmel megyek el.

ha meg barátnôm itt van, elkezd neki jópofizni, meg néha ciki, félug kitalált történeteket mesél rólam. :/

aztán még ô veszekszik velem, ha megsértôdök...

2012. máj. 1. 16:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Valami oka csak volt, hogy ilyen lett!
2012. máj. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen. Volt oka. Az, hogy megkergült.

--------------------------------------


Szerintem beszélj egy jófej tanárral erről, részletesen és őszintén, hátha ő elbeszélget anyukáddal. Nem is az a fontos, hogy miért viselkedik így, csak az a fontos, hogy változtasson rajta, mert ez így nem mehet! Ne rajtad vezesse már le a feszültségeit, mert egy gyerek az egy ember és nem egy villámhárító. Annyira szomorú, hogy ezt egy csomó anya nem tudja. Külön szomorú, hogy az enyém se.

2012. máj. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nálunk is ugyan ez van bàrmit csinálok beleköt és elkezd velem kiabálni de meg lehet érteni szerintem
2012. máj. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!