Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt valaki, akinek gyerekk...

Van itt valaki, akinek gyerekként rendszeresen verte az apja az anyját?

Figyelt kérdés
2012. máj. 1. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért?

Az enyém ha nem is rendszeresen, de gyakran megütötte, és lelkileg folyamatosan terrorizálta.

2012. máj. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogyan élted meg gyerekként? (Egy másik kérdés ihlette ezt)
2012. máj. 1. 19:22
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

Szerinted?

Nem túl jól...Mindenesetre már feldolgoztam.

2012. máj. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Állítólag apukám verte anyumat is meg engem is, de erre nem emlékszem és ezt csak anyukámék állítják szóval nem tudom mi az igazság. Utána összejött egy másik palival, arra konkrétan emlékszem hogy engem is meg anyut is megvert, de még mindig vele van együtt, van egy húgom is aki már 13 éves, amíg baba volt őt is megverte de benne nem maradt semmi és kb 3-4 éves kora után már nem ütötte meg őket. Nem tudom mi változhatott....
2012. máj. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Apukám sajnos alkoholista, úgyhogy nálunk rendszeresek a viták, veszekedések, anyunak egyszer a karja is eltőrt, nem az ütés végett, csak apu legyintett felé, anyu meg elesett. De nem testileg, inkább lelkileg bánt, ilyenkor mindennek elmond minket. Igazából, ha nem inna, a világ legrendesebb embere lenne, de az ital a legrosszabbat hozza ki belőle. És ami e legérdekesebb, hogy másnapra semmire sem emlékszik, ezért ilyenkor nem éresztetem vele, hogy mennyire megbántott, de néha nehéz lenyelni a dolgait és úgy tenni, mintha semmi sem történt volna.
2012. máj. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk anyámat 2X ütötte meg a biológiai apám.De mivel anyám testvérei megfenyegették apámat,hogy ha ezt nem hagyja abba,akkor repül,ezért ezentúl engem bántott.12 éves koromig vert,utána leállt.Szerintem valaki megint megfenyegette.Az ilyen féreg embereket mindig is kerülni fogom.Nehéz feldolgozni ezeket,az a baj,hogy nagyon gátlásos lettem miatta.Tisztában vagyok a problémáimmal,csak nehéz megváltozni.De egy jó kis környezetváltás mindig segít.
2012. máj. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem apum alkoholista volt, anyukám meg elég agresszív, vagyis könnyen felkapta a vizet.

Így visszagondolva emlékszem hogy volt hogy összeverekedtek, de akkor (5-7 évesen) beszaladtam a szobába és sírtam...Olyankor nem csak anyu kapott, hanem apu is. És sajnáltam mindkettőt, mert mindkettőt szerettem. Volt olyan egyszer hogy közéjük álltam hogy ne csinálják... Nem is szívesen emlékszem erre vissza már...

2012. máj. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!