Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy így érzek? Vagy lesz ennél rosszabb is?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, mindig is harmonikus család volt a miénk, a szüleim 25 éves házasok. Pár éve apu elvesztette a munkáját, alkalmi dolgokat vállalt, de semmi stabilat nem talált. Közben a tesóm elköltözött otthonról és én is.


Aztán apu talált valami munkát, ami messze volt, ott is aludt, kb. két hetente járt haza. Aztán egy idő után nem is ment haza, elhagyta a családot.


Ezt kb. egy éve tudtam meg, de valahogy nem érzem a hiányát, nem vagyok rá mérges, vagy ilyesmi... szinte nem érzek semmit. Csak sajnálom, hogy valószínű sosem látom viszont... Szerintetek ez normális??? Tudom, hogy nem nektek kell megmondani, én hogyan érezzek, csak ha kívülállóként nézném én többet várnék magamtól érzelmileg, mint amit tényleg érzek...


2012. máj. 1. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Felnőtt vagy, nem élheted a szüleid életét! Szerencsére, úgy látom, elég stabil a világ és én képed. Ezért tudod, hogy te nem vagy felelős a tettéért és ezért nem érzel pld. dühöt. Azért egyszer jó lenne leülnöd apukáddal és meghallgatni, hogy miért döntött úgy, ahogy döntött.
2012. máj. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na pont ez az, hogy abszolút nincs kapcsolatom vele. Azt sem tudom, hol lakik Magyarországon belül.
2012. máj. 1. 22:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Majd előkerül. Ki tudja, mi miatt hozta meg ezt a döntést. Egyébként telefonon vagy emailen sem tudod elérni?
2012. máj. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!