Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális, hogy ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális, hogy ennyire hiányzik és nem enyhül, hanem egyre rosszabb?

Figyelt kérdés
3 éves kapcsolat után mostmár lassan 2 hónappal vagyok. Napról napra jobban szenvedek, ráadásul azt hiszem jobban is szeretem, mint a kapcsolatunk alatt valaha. Ilyen hajnalban kivet magából az ágy, mert ahogy először megébredek és észreveszem, hogy nincs mellettem sírok. Járok pszichológushoz is, de igazából az csak abban segít, hogy kibogózzuk, hogy vajon miért viselkedtem úgy, miért martam el magam mellől akit szeretek és aki viszont szeretett. De a hiányát nem enyhíti senki, sőt egyre rosszabb tényleg... Ha leszünk valaha újra együtt, akkor sincs mostmég itt az ideje, hogy beszéljek vele erről, az ő boldogsága most fontosabb, nem zaklathatom, hagynom kell őt élni. Lekötöm magam, sokat vagyok barátokkal, sportolok, kutyázom, énekelek, jól és sokat dolgozom, de nem tudok nem rá gondolni, nem tudok semminek örülni, mert nem tudom vele megosztani az örőmöm.
2012. márc. 23. 05:46
 1/6 anonim ***** válasza:

2 hónap még nagyon friss, még 6 hónap-1 év után is képes az ember szenvedni, tapasztalat, de kitartás, el fog múlni.


Amivel magadon tudsz segíteni, az az, hogy ismerkedsz. Menj el a barátaiddal moziba, szórakozni, kösd le magad.


23/N

2012. márc. 23. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én nem bîrok ki így egy évet... Annyira fáj, hogy attól félek belehalok:( sosem fogok senkit így szeretni, sosem fogom magamnak megbocsájtani...
2012. márc. 23. 06:41
 3/6 anonim ***** válasza:
én most tartok 5 hónapnál...jobb lett, de nem sokkal...más fiúra ranezni sem tudok...remélem elmúlik előbb utóbb...
2012. márc. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Először is leszögezem, hogy kár emiatt pszichológusra szórnod a pénzed, mert amit érzel, tipikus reakció. Amikor szakítottunk a barátommal, az első 3 hónapban én is fokozatosan rosszabbul lettem, rettenetesen szenvedtem, egyszerűen elmondani nem tudom azt a vergődést. teljesen ugyanezeken mentem át, nem bírtam normálisan aludni, mert folyton róla álmodtam, ha jó dolgokat éltem át, az se okozott örömet, mert megszakadt a szívem a gondolatától, hogy vele nem oszthatom már meg. Aztán jöttek már jobb napok, aztán megint visszaesés. Ezek is hónapokig hullámzottak. Most már eltelt 8 hónap, de még most is van, hogy bevillan egy-egy emlék és olyankor rossz... Viszont azt hiszem, lassan kezdek túllépni, néha már vannak olyan gondolataim, hogy jobb volt ez így, meg már látom, hogy nekünk miért nem működött. Vagyis: kigyógyulóban vagyok. Majd neked is jobb lesz, hidd el.
2012. márc. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Pszichológushoz nem is pont emiatt járok, hanem azért mert nem először fordul velem elő, hogy szétcseszek magam körül mindent akaratom ellenére, szeretnék változni, felnőni, megérteni magam, mert addig egy következő kapcsolatom sem lesz működőképes míg ezeket nem teszem meg.
2012. márc. 23. 09:49
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Megmutatom én hol voltam 2 hónap után:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Ennyi idő még semmi. Sőt, nincs olyan, hogy na most kell túllenned rajta. Ha van olyan, aki azt mondja, hogy már ideje összeszedni magad, ne is hallgass rá. Én, talán, de nem merem elkiabálni, most így 6 hónap után kezdek eljutni a nem érdekel fázisba. És így természetesen sokszor érzem magam még rosszul. Szóval, hatalmas közhely, de így van, csak az idő, ami biztosan segít, illetve enyhíti a fájdalmat...

2012. márc. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!