Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a Mónika vagy a...

Szerintetek a Mónika vagy a Balázs show újrainditása megoldás lehetne a családi konfliktusok kezelésére? A műsorból levonható tanulságok segítenének a családi problémákat megoldani vagy megelőzni?

Figyelt kérdés

Miért nincs egy nyilvános fórum ahol a az ilyen családi problémákat meg lehetne beszélni? Mert talán lenne igény a fenti műsorok újraindítására. Igen sok érdekes történetet lehetett látni - hallani, ami hasznosan szolgálta az ilyen jellegű konfliktusok megoldását. (Még ha sokaknak csak a "közelharcok" maradtak emlékezetesek)


Nektek volt olyan konkrét "kedvenc" történetetek amit később tapasztalatként fel tudtatok használni a saját családotoknál? Esetleg röviden le is tudnátok írni olyan történeteket ami különösen emlékezetes volt számotokra?


Kort és nemet is írjatok ha lehet.


2012. máj. 4. 20:12
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Osztom azok véleményét, akik azt mondják, hogy ezek 90%-a megrendezett volt. Annak idején a különféle blogokon jelentek is meg leleplező írások, videók, ahol a "fellépők" háborogtak, mert nem annyit fizettek nekik, mint amennyit az adás előtt ígértek.


Ráadásul, szerintem a Balázs-show hatalmas pusztítást vitt végbe az ifjúságban, legalábbis, ahogy én láttam akkor 15 évesen a 2003-as indulását követően. Volt olyan, hogy 15-16 éves gyerekek mentek és az 1. kérdés (az aktuális témától függetlenül) minden vendéghez a "Szia XY, szűz vagy még?" volt, és ha "igen" volt a válasz, akkor kinevették az illetőt. De ha valakinek 25 egy éjszakás kapcsolata volt, azt megtapsolták és elmondták mindenféle királynak. Továbbá reklámozták a "bevállalósságot", ha valaki 16 évesen minimum nem orálozik, az nem is érdemel komoly párkapcsolatot és hasonlóak. Ezek után kezdtek elterjedni a baráti körömben és a különféle netes fórumokon a "Ciki, ha 17 évesen még szűz vagyok" vagy a "Nagyon gáz, hogy 21 évesen csak 3 nővel voltam együtt?" kérdések. Az általános iskolások pedig már 12-13 évesen "párkapcsolatot" kezdenek keresni, mert az látják a délutáni TV-ben, hogy akinek nincs csaja/hapsija az egy örök lúzer.

Általában nem szoktam a TV-t/internetet és hasonló dolgokat hibáztatni, és lehet, hogy csak véletlen egybeesés, de ahogy én észrevettem, a Balázs-show fénykora óta kezdtek elterjedni a fenti nézetek (pl: minél korábban elveszíteni; minél több mindenkivel csinálni; mindenkinek mindent megengedni még akkor is, ha ismeretlen az illető stb) ill. azóta lett a fiatalok között a másik szexuális élete olyan beszédtéma, mint régebben az időjárás...

2012. máj. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
51%
Nem értem, ha nem vagy c.gány, akkor miért várod vissza?ott csak azok szerepeltek.Vagy magyar létedre arra vágysz, hogy úgy oldhasd meg a problémáidat ahogy a fogatlan c.gány banda gondolkodik?mi van?ez komoly kérdés?
2012. máj. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Rajmund a csókkirály története nem kamu :)


http://www.youtube.com/watch?v=gJKn5Gf9BiQ


Az ilyen poénokért volt érdemes nézni a műsort.

2012. máj. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Nem néztem meg egy részt sem. Egyikből sem. Nincs gyomrom az ilyen műsorokhoz. Ami a tévében ment az nem probléma megoldás.


És egy ideje a tv nézéstől is lement a kedvem.

2012. máj. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Én inkább elborzadtam, hogy ennyire igénytelen, buta emberek vannak ebben az országban. Röhögni se tudtam, inkább gyorsan elkapcsoltam. Inkább fogatlan shownak kellett volna nevezni.
2012. máj. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

12.!


"úgy oldhasd meg a problémáidat ahogy a fogatlan c.gány banda gondolkodik?mi van?ez komoly kérdés? "


:) :) Ezen nagyon jót nevettem. Nem, nem vagyok "c" típusú.

Azért voltak azért ennél értelmesebb emberek is, főleg az elején. De a vége fele valóban a "kisebbség" volt a többség. Azért érdekes volt látni ezt is. Valahol ez is hozzátartozik a mai magyar valósághoz.

2012. máj. 4. 21:38
 17/27 anonim ***** válasza:

Téma az lenne. Pld. ez http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

Csak az a gond, hogy ezekben a műsorokban fizetett statiszták vannak. Barátnőm az egyetem után volt ott szerkesztő asszisztens, vagyis ő volt az egyik, aki ezeket a statisztákat válogatta.

2012. máj. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Most tegyük fel, hogy igazi problémákat oldanak meg. Ez azért nem működne, mert először is, minden ember más. Csak mert a tévében valakinél valamilyen módszer működik, az nem jelenti azt, hogy az minden embernél működne. De még azt sem, hogy az ember belegondoljon, hogy hogyan tudná a saját életére lefordítani a látottakat.


A másik meg az, hogy a nyilvánosság előtt és privátban más lesz egy vita kimenetele.

Mondjuk a feleségverő pasast a műsorvezető és a közönség el fogja ítélni, az áldozat szembe fog a bántalmazóval szállni. De csak itt. Privátban újra - bocsánat - besz@ri lesz, amikor szemtől szemben kell megvédenie magát, nem lesz ott a tömeg, hogy lelki támogatást nyújtson.


Egyébként létezik ehhez hasonló, hatékonyabb megoldás - pszichológus a neve.

2012. máj. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

"A műsorok által olyan élethelyzetekbe nyerhettünk betekintést amit máshogy nem tapasztalhattunk volna meg"


és nem is fogunk megtapasztalni, merthogy valószínűleg soha nem leszünk iq nélküli cigány ribancok vagy 150 kilós bakcigányok ....

Nem hiszem hogy az ő mű-problámiák bármiben is hasonlitanának a normális emberek problémáihoz.... és nem hiszem hogy valaha is szolgáltak bármi megoldással a cigánykodás-pofozkodáson kívül.

2012. máj. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Nem, nem segítene, mert menipulált és megcsinált sztorikról van szó.


Az segít, ha az én válaszaimat végigolvasod, mert én tudom is, hogy mit beszélek.

2012. máj. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!