Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki nem tökéletes alaku hogy...

Aki nem tökéletes alaku hogy tudja elfogadni magat? Nem bántjak a csaldtagok? Én mindig kapom a megjegyzéseket

Figyelt kérdés
2012. máj. 5. 13:11
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy megelégedve magaddal és zavar, hogy bántanak emiatt, akkor tegyél ellene. Járj el sportolni valamit, étkezz helyesen. :) Ha meg ki vagy békülve magaddal így is, akkor ne foglalkozz másokkal. Önmagaddal legyél elégedett ne másoknak akarj megfelelni. :)
2012. máj. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántanak a családtagok. Világ életemben olyan voltam amilyen. Szeretnek mióta megszülettem. És a párválasztással sem voltak gondjaim. Barátaim is vannak...

Szóval én sosem éreztem hátrányát annak ,hogy nincs tökéletes alakom.

2012. máj. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Engem bántanak. Sportolok és figyelek az étkezésre nem tudok már mit tenni. Plasztikai sebésznél is jártam aki azt mondta nincs feleslegem nem tud mit leszivni ami van az bőrtöbblet és az alkatom ilyen a csontbol nem tud lefaragni. Nagyon széles csipő.ezek után mégis mit tegyek?
2012. máj. 5. 13:19
 4/31 A kérdező kommentje:
a csipőm 105 cm annqk ellenére hogy máshol vékony vagyok. És mondom sport megvan nm is zabálok és sebész se tudott segiteni
2012. máj. 5. 13:21
 5/31 anonim ***** válasza:
93%

Rajtam van egy kis súlyfelesleg, ha a BMI indexet nézzük akkor túlsúlyos vagyok. Viszont abszolút nem látszik meg valahogy eloszlik rajtam :D És igen elfogadtam így magam, mondjuk most nekiálltam sportolni, de nem azért mert bálnának tartanám magam :D Rengeteg szép dolog van rajtam, amit dicsérnek is: szemeim, hajam, szám, a melleim stb...

Szóval igen, elégedett vagyok magammal :D

2012. máj. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Széles csípőre buknak a pasik bár úgy a jó ha nagy mell jár hozzá:)
2012. máj. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Az én csípőm is széles Kérdező, de ezt sem tartom rossznak, a babavállalásnál előnyként fog lejönni :)

előző voltam

2012. máj. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
75%
bocsi, 5-ös vtam, csak közbe írt más is :D
2012. máj. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Csak az a rossz hogy engem bántanak mások és ez fáj nekem . Pedig csakcsak megpróbálnám elfogadni magam ha nem bántanának
2012. máj. 5. 13:28
 10/31 anonim ***** válasza:
87%

Elárulom neked, hogy TÖKÉLETES alak nincs, mert egyrészt nem mindenkinek egyforma az izlése, másrészt a tökéletes fogalma pár évenként változik.


Ha a családod tagjai piszkálnak, akkor egyrészt ne foglalkozz vekül, másrészt keress az ö alakjukon kifogásolni valókat, hivd fel a figyelmüket arra és mondd meg, hogy HA NEKIK már tökéletes lett az alakjuk, akkor kezdjenek mással foglalkozni.

2012. máj. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!