Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális dolog egy szülőtől?

Ez normális dolog egy szülőtől?

Figyelt kérdés
Anyám állandóan belebámul a pofámba és minden egyes reakciómat figyeli már kiskorom óta.Pl amikor örülök és mosolygok,akkor belemászik az arcomba és elemzi,hogy mennyire örülök,vagy ha bármiféle érzelmet lát a szemeben,akkor azt kitárgyalja.Nem igazán merek érzelmeket kimutatni,mert úgy érzem már lassan magam,mint egy állatkertben,ahol mutogatni kell engem.Szinte már szégyenlem magam,amikor valamit érzek.Ez normális?Mindenki anyukája ezt csinálja,vagy csak az enyém?22 éves vagyok.
2012. máj. 5. 17:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
JÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉZUSOM.
2012. máj. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Bocs ez a kezdeti sokk.

LE

HIG

GAD

TAM.


Na ez egyáltalán nem normális költözz el otthonról vagy mond meg neki a frankót: muter elüjjé,mit nézed a pofámat nem vigyoroghatok én se nézem a tied.

2012. máj. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Beteg!!KÖLTÖZZ!Már mint nem te vagy beteg.De költözz!
2012. máj. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
fiú vagy lány vagy amúgy?
2012. máj. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Van de ritka. Anyósom ilyen. Szerintem pszichikai dolog.
2012. máj. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Éppen nagyon jó akar lenni emberismeretből...jujj de idegölő lehet!
2012. máj. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az a normális ha a ruházatodat kritizálja...
2012. máj. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%

De az is lehet, hogy csak Te vagy extra háklis, anyukád teljesen normálisan viselkedik, és Te veszed túlságosan a lelkedre, ha akár csak rádpillant.

A Te leírásod csak egyik oldala a történetnek, nem vagyunk ott, nem látjuk, valójában hogyan zajlik egy ilyen "bámulás".

2012. máj. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tud rólad sokat, mert pl nem beszélsz neki magadról, ezért próbálja kiolvasni a gondolataidat az arcodról, tekintetedből.
2012. máj. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%
Lehet,hogy nagyon zárkózott vagy Vele szemben,ezért próbál akár erőszakosan is belemászni a kis magánszférádba.Megjegyzem,egy picike köze van hozzá.Talán Ő sem viselkedne így,ha Te nyitottabb lennél felé.
2012. máj. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!