Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a férjetek a szülőszobán...

Ha a férjetek a szülőszobán látottakat a haverjainak mesélné, mit gondolnátok erről?

Figyelt kérdés
A nővérem 2 hete szült. A férje egy tuskó. Bent volt a szülőszobán, látott mindent. Az egyik haverja nekem jó barátom, és ő mesélte hogy mikor meglett a baba, a sógorom egy szórakozóhelyen ünnepelt a haverjaival, és arról beszélt hogy "El sem tudjátok hinni mekkora ***** van, hogy kifért rajta a gyerek". Meg hogy még miket látott. Azt is elszokta mesélni a haveroknak hogy milyen a szexuális életük....
2012. máj. 5. 22:26
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Nem az a gond, hogy beszél róla, hanem az AHOGYAN beszél róla. A szülés egy természetes dolog, és biztos a többiek kiváncsiak. ezt a dolgot el lehet normálisan tárgyilagosan mondani. De az, hogy *****-ja van a feleségének... Primitív. Ennyi.
2012. máj. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
undorító
2014. jan. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Ha már leszólod a sógorodat (egyébként én is azt tenném), akkor viszont legalább olyan bunkó a barátod is, aki ezt neked elmondta.
2014. jan. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

A harmadik válaszloló írja: "csak egyszer mesélne a szexuális életünkről" na mi lenne akkor? nem a világvége. Mi ez netán államtitok, vagy mi? A negyedik meg letépheti a tökeit, de szerintem nem fogja magát ettől jobban érezni. Odamegy a férjéhez, azt egyszerűen letépi a golyóit? Na ne! Én biztos a kezét hátracsavarnám neki, azt egy darabig nem biztos, hogy fogna vele, de legalább megtanulná, hogy a férfiak golyóit sem lehet bűntetlenül cibálni. Engem aztán az sem érdekelne, hogy nő az illető, de ha nekem egy nő a tökeimhez próbálna nyúlni agresszívan, félek hogy azt a kezét egy darabig nem használja majd. Komolyan mondom nem értem, miért kell ebből ekkora ügyet csinálni.

Na mindegy. Viszont ezt a "hátracsavarom a kezét" csak képletesen értettem.

2018. ápr. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Előző voltam: Viszont lehet jobban járok a herevédővel. Na de lehet még akkor is hátrakötözném a kezét fő a biztonság.
2018. ápr. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!