Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a férjetek a szülőszobán...

Ha a férjetek a szülőszobán látottakat a haverjainak mesélné, mit gondolnátok erről?

Figyelt kérdés
A nővérem 2 hete szült. A férje egy tuskó. Bent volt a szülőszobán, látott mindent. Az egyik haverja nekem jó barátom, és ő mesélte hogy mikor meglett a baba, a sógorom egy szórakozóhelyen ünnepelt a haverjaival, és arról beszélt hogy "El sem tudjátok hinni mekkora ***** van, hogy kifért rajta a gyerek". Meg hogy még miket látott. Azt is elszokta mesélni a haveroknak hogy milyen a szexuális életük....
2012. máj. 5. 22:26
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
82%

ha ilyen szavakat használ, és csak erre fókuszál, hogy a feleségének micsodája mekkora, akkor egy alpári tuskó ez az ember. lehet ezt szebben is elmesélni, ha már mindenáron sztorizni akar róla.

kezdjük ott, hogy úriember ilyet nem csinál. ha be is megy a szülőszobára, akkor nem azért teszi, hogy utána a kocsmában a 10. sör után undorító módon ezzel traktája a népet.


drága jó nagyapám az ilyesmire mindig azt mondta: amilyen virágot szakajtasz, olyat szagolsz. a nővéred választott a gyereke apjának ezt a pasit, hát most viselnie kell a következményeket.

2012. máj. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem az az igazi szarkeverő, aki ezt neked visszamondta.


Aki erre képes, az arra is, hogy még tegyen is rá egy lapáttal, felturbózza a hallottakat is.


A sógorod gondolom ittas volt, a hallgatóság is, ők annyira fognak emlékezni, hogy megvan a baba, meg arra, hogy a sógorod bent volt a szülésnél.

2012. máj. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
93%
Ilyen negatívan nyilatkozni,bunkóság.De nem hiszem hogy a faszi más dologban ne lenne ilyen az élet más területein is.Én az olyan pasikat is utálom,akik egyből rohannak a kocsmába,és 1hétig részegek,mert a gyerek megszületett.
2012. máj. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
77%
Már fentebb válaszoltam de eszembe jutott még valami. Lehet ez egy kikapott mondat volt az estéből és a többi ámulat és örömködés és ájuldozás az a kérdésben már nincs benne vagy aki mesélte "elfelejtette" neked mondani. gondolom nagy élmény volt neki és azért az meglepő hogy egy ekkora gyereket kipréselt magából a felesége. A legtöbb srác valamelyik haverjának elmeséli hogy milyen a szexuális életük de remélhetőleg nem nagy közönség előtt. Nem lehet hogy akitől visszahallottad az nem kedveli a sógorod?
2012. máj. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Valószínüleg büszke, hogy gyereke született és ennek a maga alpári stílusában adott hangot. Továbbá az sem biztos, hogy ez ebben a formában hangzott el. Az igazságot már nem tudjuk meg.
2012. máj. 6. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
A leírt eset a skála túlvége,de az is kissé életidegennek tűnik, ahogy a tejfakasztó bulin sörrel a kezében elmorzsol egy könnycseppet, hogy "...és ahogy rápillantottam az újszülött gyerekemre, egymás szemébe néztünk és örökre összefonódott a lelkünk..hüpp...adjatok még egy sört..."
2012. máj. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
54%

ez nagyon gáz. egyáltalán nem tiszteli a feleségét!

az én férjem, soha nem teregeti ki a magánéletünket, a kapcsolatunkat...és én sem.

2012. máj. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

alapvetően semmi gond azzal, hogy elmeséli az élményeit a tejfakasztón, hiszen úgyis kifaggatják róla...szerintem ez teljesen normális!

Ellenben az, hogy mindezt milyen hangnemben és stílusban teszi, na az nem mindegy. Ez esetben azt gondolnám, hogy egy paraszt és nem tiszteli a feleségét! Jah és egy béka értelmi szintjén lehet, ha csak ez maradt meg a szülésből...

2012. máj. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
25%

Semmit,ugyanis a tejfakasztón a legjobb barátaink voltak ott,tehát ha nem ő,akkor én mesélem...a mi társaságunkban senki nem botránkozott/zik meg,ha a beöntésről és társairól volt szó...Mivel én szültem először a társaságból,mindenki kíváncsi volt mindenre,ugyanis 1-2éven belül,mindenhol aktuális lesz a gyerekvállalás..

Ja,és igen,ép ésszel szerintem felfoghatatlan,hogy mire képes a női test,ő is valószínűleg ennek adott hangot,vitatható módon..De egy ilyen kiragadott mondat alapján nem mondanék semmit róla...Az meg,h milyen a szexuális életünk,mi szintén beszélünk róla,ez sem nagy ügy...Nem a faluvégi jóskapistának szoktuk elmondani,hanem egy szűk baráti társaságon belül.

Viszont te nem vagy jóban a sógoroddal,ez látszik.Szerencsére nem neked kell vele együtt élned,hanem a nővérednek,aki nyilván tudja,h mit szeret benne...

2012. máj. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
A nagyapámnak volt egy kedvenc mondása, az jutott eszembe: "Ki milyen virágot szakít, olyat szagol."
2012. máj. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!