Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki együtt...

Van itt olyan, aki együtt volt valakivel, szakítottak, majd később (évek múlva) ismét találkoztak, és újra összejöttek, sőt akár házasság lett belőle? Van olyan ismerősöd, akivel történt hasonló?

Figyelt kérdés

Azért kérek ilyesmit, mert pár hónapja szakítottam az akkori Párommal. 10 csodaszép hónapot töltöttünk együtt, de szakítottunk, miattam, mert nekem ő volt az első, és mivel a házasság gondolata is felmerült, bepánikoltam, féltem, hogyha nem élem ki magam, akkor a házasságunk csúnya véget érne, elunnánk egymást, stb. Tudom magamról, hogy kíváncsi természet vagyok, nem bírtam volna úgy leélni az életemet, hogy rajta kívül nem is volt igazi, normális, igaz szerelemre épülő kapcsolatom. Egyébként neki is én voltam az első, ami szintén aggodalomra adott okot, nem sok férfiról hallottam, aki egész életében kibírta az első barátnője/felesége mellett!


Sokáig megpróbált visszahódítani, de nem akartam. Most látom, hogy randevúzik más lánnyal, és ugyan jelét nem adom, de összefacsarodik a szívem, ha belegondolok. Mielőtt összejöttek, azt mondta, még mindig szeret, de nem akar örökké utánam sóvárogni, amit teljesen megértek! Több hónapig szenvedett miattam a szakítás után.


A kapcsolatunkban amúgy is voltak sajnos néha konfliktusok, mivel életem egy eléggé labilis, stresszes időszakában jöttünk össze, és első normális kapcsolatunk révén sok konfliktust nem is tudtam helyén kezelni.


Néha arról ábrándozom, hogy 3-6 év múlva véletlenül, vagy direkt, összetalálkozunk, és össze tudjuk kötni az életünket, miután mindketten kiéltük magunkat, és érettebbé váltunk. Nagyon boldoggá tettük egymást, és egy elképzelhetetlenül erős kötelék szövődött köztünk.

Én is randizom, ő is randizik másokkal, de nekem valahol mélyen még mindig ott van ő a szívemben, hiába érzem jól magam más férfival, azt a hajdani boldogságot ez meg sem közelíti.


Remélem, hogy ez a legbensőbb vágyam valóra válik, és a messzi jövőben tényleg folytathatjuk a történetet, ahol abbahagytuk, felnőttebb fejjel. Szívesen olvasnék ehhez hasonló, valóban megtörtént sztorit! Köszönöm annak, aki válaszol!


20 L


2012. máj. 8. 01:55
1 2
 11/12 anonim válasza:
Én most jelenleg vagyok ebben a szituációban, hogy éve együtt vagyok első szerelmemmel. Úgy érzem ő az igazi, de mindkettőnknek a másik volt az első és ez mindig ott motoszkált a fejemben. Mi lesz később, ha én vagy ő ki akarja élni magát? Tudom, hogy nem kellene aggódni, de akkoris most kellene tudnom, mivel 20 éves vagyok.
2016. júl. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Így 10 év elteltével a kérdésed után, van azóta valami hír? :) Összejöttetek újra? Vagy már teljesen kizártad az életedből? Nagyon kíváncsi vagyok, kérlek írj valamit:)


Egyébként hasonló sztorim van, igaz nem a "kiélem magam" célból.


17 éves voltam amikor megismertem, külföldi a srác. Egymásba szerettünk. Azóta eltelt 10 év és igazából volt minden. Kiköltöztem tanulmányok miatt oda ahol ő lakik, így együtt tudtunk lenni. Volt szétválás egy nagyobb vita miatt is de aztán újra összejöttünk. Majd végül családi problémák miatt haza kellett költöznöm. Ennek már 4 éve sajnos. Azóta nem láttam őt, ritkán ír azért és váltunk pár szót. Borzasztóan hiányzik. A levelezgetésekből azért ki szokott derülni hogy még mindig mindketten megőrülünk egymásért.


Most hogy a magam útját járom végre (nem a szüleimtől függök), nagyon tervezem hogy 1 éven belül újra kitudjak költözni és megkeresni őt. Totál az van bennem hogy nekem ő az igazi. Volt párom azóta de senkivel nem érzem azt mint vele. És tudom hogy ő ugyanígy érez. Neki is van most barátnője de biztos vagyok benne hogy ha ott lennék akkor újra együtt lennénk, talán már össze is tudnánk költözni.


Én biztos vagyok benne hogy nekem ő lesz a férjem, megálmodtam, érzem, tudom. Csak győzzem már kivárni a visszaköltözést, mert már annyira hiányzik.

2022. jún. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!