Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám javítani a kapcsol...

Hogy tudnám javítani a kapcsolatomat anyukámmal én 33 éves vagyo ő 60?

Figyelt kérdés
Sajnos egyre romlik a kapcsolatunk és egyre többet veszekszünk. A baj az h most látja át, h inkább a rengeteg munka mellett többet kellett volna velünk foglalkoznia. Magáhozláncolt, próbálta úgy alakítani a sorsom h jó legyen nekem itt maradtunk nála az emeleten egy gyerekkel a párommal, de mi semmit nem csinálunk jól. Csak az a fontos amit ő talál ki, de leülni vele h mondja el és mi megcsináljuk olyan nincs. Makacs és kezelhetetlen. Apám 70 éves és persze ő sem csinál semmit a kedvére. Anyu ápolja a dédit aki 85 éves, és emiatt csak őt kell sajnálni és segíteni. Anyagilag rengeteget segít, h mi spórolhassunk a jövőbeli lakásunkra, fe vissza is él ezzel lelkileg. Rég el kéne válni tőle, de ha ő maradna egyedül, ő nem élne meg. Elég kesze-kusza az egész, de kicsit megkönnyebbülten h leírtam.

2012. máj. 8. 09:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Ő már egy makacs öregasszony, berögzült szokásokkal. Nem hiszem, hogy ennyi idő után fog megváltozni. Én a helyedben meg próbálnék neki máshogy kedveskedni, kicsit "lekenyerezni" itt volt az anyák napja is, gyönyörű csokrot vittem volna neki, kicsit próbálnám kimozdítani a megszokott rutinból. Biztos szeret(ne) ő is kirándulni, menjetek el 1 napra valamerre, akár családostól, akár ketten. De tényleg nem egészséges, hogy még együtt laktok. Sok nyugdíjas kijön valahogy a pénzéből, anyukád még aktív korú, mellette ott van apukád és dédid. rossz esetben 150 000 Ft-ot kapnak 3-an, mi ebből 5-en jövünk ki panelban...
2012. máj. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a kedves szavakat. Megnyugtattál. Nehéz sokszor alkalmazkodni, főleg anyu és a párom közt kell kiegyenlíteni a dolgokat. Ez magömlés leszívja az erőmet. Külföldön gondolkodunk, h ne legyen itthon olyan nehéz, és haza is tudjunk adni pár forintot. Itthon szülői segítség nélkül nehéz. Nem akarok rájuk támaszkodni sehogyan.
2012. máj. 14. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!