Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjetek meg szokta nézni az...

Férjetek meg szokta nézni az utcán a nőket (persze nem dúrva módon)? Zavar ez Titeket?

Figyelt kérdés
Miért zavar? vagy miért nem ?
2012. máj. 8. 14:53
1 2
 11/15 anonim válasza:

Ha ott vagyok mellette, nem nézi a nőket (már-már feltünően nem vesz észre senkit :) ).

De pl. ha vezet, én hátul ülök a gyerekkel, és elbambul-elfeledkezik arról, hogy ott vagyunk, akkor oda-oda siklik a szeme. Én meg rötyögök magamban, hogy aham, ilyen vagy apukám, ha egyedül vagy :) De sose szóltam érte, és nem is zavar. Amúgy pedig én is látom a pasikat az utcán, ez a nagy helyzet :D

2012. máj. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A 7. vagyok.Szerencsére engem jó kis önbizalommal áldott meg a sors,így-holott nem vagyok tökéletes,de igazából nem lehet okom panaszra-teljesen elégedett vagyok magammal és az életemmel is.Valószínűleg ezt a férjem is érzi,és rá is ráragad ez az érzés.
2012. máj. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Én uram is csak néha felejti rajta a szemét egy egy nőn (már előre tudom hogy melyik csajt fogja megnézni a magas vékony hosszú barna hajúakat:DD )

de nem feltűnő és nem sűrűn csinálja. 3 gyerekünk van, nagyrészt arra figyelünk mindketten hogy egyik se ugorjon vmi autó alá szóval nem érünk rá nézelődni olyan nagyon :DD

Egyébként meg ha folyton nézegetné a nőket ROHADTUL zavarna...

Barátnőm férje ilyen ráadásul még hozzá is fűz ezt azt, barátnőm túlsúlyos göndör és szőke a férje meg a vékony cicababa feketéket stíröli és megjegyzéseket is tesz. Barátnőm is úgy van vele hogy őt nem zavarja amíg "otthon lakik jól" ahogy előttem is fogalmaztak.

Engem nagyon bántana ha ENNYIRE gyökeresen más lenne az ízlése a férjemnek és ezt kéne tűrjem.

2012. máj. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az enyém nem nézi, kifejezetten nem szereti a kihívó nőket. Én többet nézelődöm és mondom neki, hogy "nézd meg azt a csajt/pasit, milyen...." :))) Nálunk ez teljesen átlagos beszédtéma :) csak úgy séta közben. Mint az időjárás. Szerintem aki ilyesmin fennakad, annak önértékelési gondjai vannak, vagy a kapcsoaltában van olyan probléma, amit nyíltan még nem vallott be magának sem.
2012. máj. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
nálunk is teljesen átlagos beszédtéma, de ha együtt vagyunk, soha nem teszi, ettől intelligensebb. Ha egyedül van, gondolom nézelődik, mint ahogy én is, de nem AZÉRT, hanem mert jól esik gusztusos "dolgot" látni, mindezt úgy h csak én tudom h megnéztem.
2012. máj. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!