Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ex-feleség, új család, munkaka...

Ex-feleség, új család, munkakapcsolat, mennyire egészséges ez? Részleteket írom a továbbiakban.

Figyelt kérdés
Én vagyok az új "feleség", illetve csak leendő, mert még nem váltak el. Éveken át még annyira sem álltak szóba, hogy a válást elintézzék. Ezalatt ismerkedtünk meg. Most úgy alakult, hogy egy helyen dolgoznak, eljárnak kávézni, ebédelni. A nő közölte, hogy ha elválnak, megtartja az asszonynevét. Persze ehhez joga van, az az én bajom, hogy nem örülök neki. Bizony felébredt bennem egy rossz érzés, mert ahogy a párom elmesélte, az utóbbi években a csaj élete nem éppen jól alakult, azóta sincs senkije, a szüleivel él, akik kihasználják, és félrenevelik a gyereket (akit anno a párom csak a nevére vett, nem tőle van). Ezek után alaptalanul gondolom én azt (itthon két gyerekkel unalmamban...), hogy megfordulhat a nő fejében, hogy nem is volt az annak idején olyan borzalmas az emberrel?! Nem tudom mit gondoljak, mert a páromban bízom, az "exfeleségét" nem ismerem személyesen, de jót eddig senkitől nem hallottam róla. Most folyamatosan azon kattogok, hogy előbb-utóbb tuti rá fog mozdulni (mármint az ex az emberemre). Hogy lehet értelmesen viselkedni egy ilyen helyzetben? Nem akarom féltékenykedéssel lejáratni magam, és még táptalajt is adni bármi hülyeségnek.
2012. máj. 9. 13:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Második feleségként mindenképp szembe kell nézned a ténnyel, hogy te a "második feleség" vagy.

Ha valóban megbízol a párodban, mi a kérdés? Akkor aztán tucatnyi exfeleség is mászkálhat...

Sajnos inkább azt látom, hogy mégiscsak ott a bogár a füledben.


Nem tudom, mennyire lehet megbeszélni a pároddal ezeket, de én lehet leülnék vele beszélgetni, és szépen, higgadtan közös erővel meghúzni azokat a határokat, amiket a volt feleség nem léphet át, és aminek a betartásáért a párod felelős.

2012. máj. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha a párod nem vevő a közeledésére, akkor az exnej kezét-lábát törheti, akkor se lesz köztük semmi.

Ha bízol a párodban, akkor meg is van oldva a helyzet.

2012. máj. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!