Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a vágy, hogy a férjem...

Mi ez a vágy, hogy a férjem feküdjön le mással?

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban élünk, még majdnem 1 évig, mire hazajön. Gyerekünk nincs. Visszatérő gondolat, hogy azt akarom, feküdjön le kint valakivel. Miért lehet? Jó házasságunk van, nagyon szeretem, és a szexuális életünkkel is minden rendben. Megcsalás egyikünk részéről sem történt. Nem értem magam, neki pedig nem beszéltem erről az érzésről.

2012. ápr. 15. 23:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
Ez eleg furcsa, de nem azert lehet, mert ugymond jot akarsz neki, es tudod, hogy mivel toled fizikalisan keptelenseg, hogy megkapja a gyengedseget, a torodest, es nem utolso sorban a testi oromoket, ezert azt szeretned, ha valaki mastol megkapna. Nem arra vagysz, hogy megcsaljon, csak hogy neki jo legyen. Nem?
2012. ápr. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%
Vannak olyan emberek, akiknek tetszik, ha azt látják, a párjuk valaki mással fekszik le. Izgatja őket. Én személy szerint nem értem mi ebben a jó, de kinek a pap.. :) Lehet, hogy neked is tetszene ez? Vagy inkább azért gondolsz erre, hogy ne kelljen nélkülöznie a testiséget?
2012. ápr. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Biztos nem akarnám látni! Csak a tudat kell, de hogy minek.. Mindenféle magyarázaton gondolkoztam már. Az is benne van, hogy jót akarok neki. De olyanon is gondolkoztam, hogy "csak" problémát akarok gyártani. Vagy valami markáns ingert vinni a kapcsolatba ezáltal. Nem tudom..

Mindegy, neki nem fogom szóbahozni.

2012. ápr. 16. 00:07
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
Biztos nem azért akarod hogy neki jó legyen.Hanem pontosan azért,hogy valami gubanc történjen már végre.
2012. ápr. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
De miért kell a gubanc?
2012. ápr. 16. 00:11
 6/21 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem te csak a bűntudattól akarod mentesíteni magad, és valójában a te fejedben fordult meg az, hogy valaki mással légy. Csak könnyebb lenne feldolgoznod, ha tudnád, hogy ő se szent!
2012. ápr. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Lehet hogy már túl jó minden,nem?:)Legbelül talán mégse ő az igazi?:)
2012. ápr. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
84%
Mert unatkozol, tul tokeletes a kapcsolat. Mikor nalunk is minden oke mar hosszu ideje, szinte alig varom mar, hogy vitazzunk egyet es olyankor krealok egyet. De parom ezt tudja:D
2012. ápr. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, nincs senki a képben. A testiség valóban hiányzik, de nincs úgy tárgya.

Még 2 hónap, és találkozom személyesen is a férjemmel.

2012. ápr. 16. 00:16
 10/21 anonim ***** válasza:
60%

mert unatkozol, tul jo a kapcsolat.

Nok ilyenek vagyunk. Ha mar tul jo, akkor csinalunk egy kis mubalhet

2012. ápr. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!