Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti voltatok már úgy, hogy meg...

Ti voltatok már úgy, hogy meg untátok a párotok?

Figyelt kérdés
Most nem vagyok ilyen helyzetben, sőt. Nincs is párom. Csak szeretném megtudni hogy volt e már valakivel ilyen, és szerinte mi lehetett az oka. Szerintetek mit lehetne tenni, hogy egy pár ne unja meg egymást?

2012. máj. 9. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
akit megunsz, az soha nem volt a párod, maximum csajod/pasid.
2012. máj. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Volt. Minden családban van ilyen. Az ember nem érezhet mindig szerelmet, nem rajonghat mindig a másikért. Pláne akkor nem, ha már hosszú évek óta együtt vannak. (ilyen értelemben az első válaszoló nem látja jól a dolgokat)


Hogy mi az oka? Semmi különös oka nincs. Egyszerűen csak az, hogy az ember legbelül végtelenül egyedül van, és csakis magával van teljes harmóniában. Néha talán te is érezted úgy, hogy unod magad, unatkozol, unod az egész világot. Ez ugyanígy működik a pároddal is.

Alapvetően nem rossz az, ha az ember lelkesedése olykor alábbhagy. Az viszont már baj, ha ebbe beleragad, és nem akar tenni ellene, inkább elmenekül. Mindig újra fel kell fedezni egymást, megismerni a másik új arcát pl egy olyan dologban, amit még sosem csináltatok együtt. Ezért is mondják, hogy csináljatok programokat.


És ami a legfontosabb: minden nap örülni kell annak, ami van. Muszáj magadban tudatosítani, hogy örülj. Ne légy langyos, ne puhulj el. Az emberek többsége ott rontja, el, hogy természetesnek veszi a már megszerzett dogokat. Pedig nem természetes, mert bármikor elveszítheti azt.

2012. máj. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Másodiknak köszönöm. Volt egy házaspár, lassan 20 éve együtt vannak és velük beszélgettem. Erre voltam kíváncsi hogy, hogy nem unják még egymást.. Most már értem. Csak mert olyan jó volt látni őket, hogy ennyi idő után is ennyire boldogok együtt. Nem láttam még ilyet. Szeretnék majd én is ilyen boldog lenni mint ők. :) Még egyszer köszi :)
2012. máj. 9. 17:58
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Második válaszolóval egyetértek. Nekem már nem is kell megfogalmaznom, olyan szépen leírta.

Mi 16 éves házasok vagyunk, 18 éve együtt vagyunk boldogan.

2012. máj. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem maguktól mennek a dolgok,tenni kell érte.Azt látom veszélyesnek,amikor a párok a kapcsolat elején szinte összenőnek,elmaradnak mellőlük a barátok,ismerősök,nem csinálnak semmit a másik nélkül.Kis idő múlva pedig kiégnek.Kell a külön program és a közös is és nem utolsó sorban a megfelelő társ,aki nem csak külsőre izgalmas,hanem a személyisége is.A kapcsolat milyenségéért pedig tenni kell.
2012. máj. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

Persze, hogy volt.

Ilyenkor elmerengtem magamban, hogy vajon van-e oka, vagy tényleg kihunytak az érzelmek, esetleg csak egy kis hullámvölgy.

6 éve vagyunk együtt.

22/L

2012. máj. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem unom meg, mert a párom egy csodálatos érző lény, aki szeretetreméltó és gyönyörű. Szerencsére nem unalmas. Mindig van új mondanivalója, folyamatosan változik és sokkal okosabb nálam. 8 éve élünk együtt. Én inkább rajta csodálkozom hogy még mindig bírja mellettem.
2012. máj. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!