Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan értessem meg a felesége...

Hogyan értessem meg a feleségemmel, hogy nincs pénzünk mindenből az egészségeset venni?

Figyelt kérdés

A feleségem körülbelül 2 hónapja talált egy oldalt ami az egészséges életmódot hirdeti, bár szerintem elég szélsőséges. A feleségem azóta nem eszik fehér cukrot és állandóan arról beszél, hogy az milyen egészségtelen. Barna kenyeret vesz csak a családnak és a gyerekeket és engem is bevon ebbe az egészség mániába. Most pedig méregtelenítést csinál... 3 napig csak gyümölcs és zöldség leveket ivott, a vége az lett, hogy rosszul lett..Írt az oldalra, azok pedig azt válaszolták, hogy most kezd a szervezete a sok éves mérgektől felszabadulni. Én kezdem azt hinni, hogy ez az egész nem egészséges hanem pont az ellenkezője. A másik az anyagiak. Ezek a bio dolgok elég drágák és nekünk nem futja ezekre. Amikor ezt kezdtem mondani neki, azt válaszolta, hogy ha nem étkezünk egészségesen betegek leszünk a gyógyszerek pedig drágábbak. Ti mit tennétek a helyemben?

37/F


2012. máj. 10. 18:05
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
39%

Helyette kezeld te a pénzt: Ezek az állítólag egészséges kaják csak divat,de valójában nem egészségesebbek a többi kajának. Főleg a gyerekeknek ne adjon ilyeneket,mert akkor valóban betegek lesznek.

Azt,hogy mit tartanak egészségesnek pár évenként mindig változtatják. Attól függ,hogy ki szponzorálja őket.

2012. máj. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
39%
Igaza van. A zabliszt nem drága, abból lehet sütit sütni sima liszt helyett, sőt, kenyeret is. Zöldség, gyümölcs manapság már egyre drágább, de néha vannak akciók. A sok hús, meg a nasik szerintem sokkal drágábbak.
2012. máj. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
46%
Te vagy a családfő, áll a sarkadra: ezentúl te oszd be a pénzt, ahogy az első írja. Aztán reménykedj, hogy a feleséged lepörög a témáról.
2012. máj. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
62%
Na igen. A gyerekeknek jobban árt mint használ. Másrészt ha (gondolom ő is harmincas) felnőtt és elélt eddig is "egészségtelen" ételeken akkor ne döljön már be ilyen hülyeségnek. Bőven elég ha eszik zöldségeket és gyümölcsöket IS, de nem csak azt. Én soha ilyen hülyeséggel nem foglalkoztam és mégis olyan inmunrendszerem van h csak na. Az influenza nállam 1-2 nap maximum.
2012. máj. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
59%
Jah még annyit h kezeld te a pénzt. Őt hagyd had szenvedjen, majd megunja és akkor minden újra a régi lesz, de a gyerekeknek mindenképp vegyél normális ételt.
2012. máj. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

nekem nagyon kötött a munkaidőm ezért ő bevásárol de megpróbálok vele megint beszélni

az oldal pedig: www.antalvali.com

ismeri esetleg valaki?

2012. máj. 10. 18:21
 7/33 anonim ***** válasza:
84%

Basszus Ember nagy sz*rban vagy!

A cukorral igaza van, én azt úgy oldom, hogy no cukor, nem veszek drága bogyót sem. A fehér liszt is jó ha kerülitek, de azt helyettesíteni nem drága.

Próbálj keresni, és mutatni neki olyan oldalakat, hol jó útra térhet, vagy valaki az ismerősök közül, ha beszélne vele! A drága hülye bogyókra rá ne kapjon! Az mind lehúzás! Az ott írtakat fogadott emberek írják... Ismerek olyat ki erre ráállt, hááát betegség az tuti! Méregteleníteni elég ha sok rostos élelmet eszik, de nem csak azt... Pl. minden reggel egy bögre zabpehelyt pár szem mazsolával, gyümölcslével, vagy tejjel, már ez is kiméregteleníti.... Tele beszélik az embereket, "sok hülyeséggel", aztán eladják a drága pirulákat! Van olyan is, amelyik azt mondja kitisztít, és fotók vannak a kijött dolgokról, de az a megevett bogyóktól keletkezik a bélben, stb., stb.,...

2012. máj. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
59%
Nem ismerem de hogy vehet be ilyet valaki. Annyi generáció felnőtt ilyenek nélkül úgymond "egészségtelen" kajákon. Nem a hús meg a cukor, finomliszt az egészségtelen hanem a gyorskaja. Ha olyat nem esztek v csak nagyon ritkán akkor egyáltalán nem étkeztek egészségtelenül
2012. máj. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
65%
Jesszus, nagyon sajnállak. :( Komolyan, felnőtt nő hogy tud ilyen ostoba lenni? Olvas valamit, mindjárt készpénznek veszi? És nem rettentette el a rosszulléte sem? Meg majd még a megélhetésetek kerül veszélybe a hülyesége miatt. Én a helyedbe csak azért is enném a neki méreg kajákat és a gyerekeket is azzal etetném. Valamint nem engedném, hogy a pénzemet ilyenekre költse. Ha nem hallgat rád, akkor csinálja, legyen rosszul, a hülye úgyis a saját kárán tanul.
2012. máj. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
69%

Itt írnak dolgokat erről az oldalról, hát nem épp jókat, ahogy belenézegettem:

[link]

2012. máj. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!