Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez csúnya dolog volt tőlem?

Ez csúnya dolog volt tőlem?

Figyelt kérdés

A barátom kitervelt a testvérével egy olyan dolgot, amitől rács mögé is kerülhet!Én pedig logikusnak gondoltam és elmondtam a szüleinek, a barátom bér 25éves és a bátyja meg több, de azért úgy éreztem hogy el kell mondanom!

Bár a szemembe nekem adtak igazat, nem tudom mi volt mikor eljöttem..., főleg a bátyó pikkelhet rám,de nem is izgat csak félek hogy a bátyja szét választ minket illetve lebeszéli őt rólam, már ha lehet így fogalmazzak.

a barátom még mondta is hogy jobb ha nem megyek oda többet, mert hogy hogy képzelem én ezt...a másik bátya pedig mondta, ne foglalkozzak vele, ha lecsukják így járt, akivel meg csinálja ezt az meg tagadott mindent. :( Szóval szerintetek se menjek oda többet?Haragszanak vagy mit gondolhatnak rólam?? :( Mit gondolnának az itt lévő anyukák apukák a helyükben?!


2012. máj. 11. 22:10
1 2
 1/15 Martin55 válasza:
Jól tetted, lehet nem tartozik rád hogy mit akar tenni az életével de csúnya dolgot nem tettél.Majd később biztos rájön hogy milyen hülyeség lett volna és megköszöni majd:D
2012. máj. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
ja a történet sajnos nem így végződött hanem úgy hogy már megvolt a dolog..... (d.og)
2012. máj. 11. 22:20
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak én nem értem az egészet?-_-' Próbálj már meg fogalmazni.
2012. máj. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Egy bűnözővel akarsz kapcsolatot tartani?
2012. máj. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%
Kiírhatod nyugodtan, hogy drogról van szó.
2012. máj. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sem igazán értem amit leírtál..
2012. máj. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem. Ezért még hálásak lesznek neked azért mert szóltál a szüleinek a dologról, akik talán megtudják akadályozni a dolgokat.
2012. máj. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ha ezt a kérdést te írtad, akkor ne foglalkozz ezzel a fiúval. A szüleit figyelmeztetted, a többi nem a te dolgod.

Keress magadnak egy értelmes férfit.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2012. máj. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ehhez semmi közöd nem volt,jobb ha nem mész oda többé.A barátod meg sztem dobni fog.
2012. máj. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%
Na lássuk.. szóval a barátod szól neked, hogy túlságosan nyomulós vagy, nem kap tőled levegőt, erre te UTÓLAG elmondod a szüleinek, hogy drogot vett, holott előtte is elmondhattad volna, ha erkölcsi aggályaid lettek volna emiatt. Végigasszisztáltad a hülyeségét, de amikor felbosszantott téged, akkor beköpted őt bosszúból. Nem kicsit vagy szánalmas.
2012. máj. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!