Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen egy normális kapcsolat?

Ilyen egy normális kapcsolat?

Figyelt kérdés

Anyukám és a nevelőapukám már 7,5 éve együtt élnek, még akkor költöztünk oda mikor kisebb voltam. Az elmúlt egy évben viszont rengeteget veszekednek, oda-vissza költözzünk újra és újra anyával, és már ott tartanak, hogy alig beszélnek egymással. De azért hallok néha olyan beszólásokat a nevelőmtől, hogy olyan szívesen elküldeném a fenébe.. Pl. Tegnap anyukám tojást főzött, de nem forrásban lévő vízbe tette, ezért leült megnézni valamit közben a neten, mert gondolta, hogy úgy sem leszegy hamar kész. Erre a nevelőapukám 1 perc múlva felpattant odament és látványosan a vízcseppeket kezdte törölgetni a pultról (az edényről csöppentek le) és odaszólt anyukámnak, hogy " Ha már semmit nem takarítasz te sem, és a gyerek sem, akkor legalább ne tegyetek tönkre mindent". Ezen kicsit felkapta az vizet anya, ugyanis folyamatosan takarít, főz, egy szava nem lehetne annak az embernek. Szerintem komolyan unatkozik azért köt belénk állandóan.

Nem gondolom, hogy ilyen lenne egy normális párkapcsolat.

Vagy mégis? Folyamatos kötözködések, és veszekedések..stb.?



2012. máj. 12. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez nem normális kapcsolat. Anyukádnak kellene a sarkára állnia, és ott hagyni ezt a pasast.
2012. máj. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

én sem forrásban lévő vízbe szoktam tenni a tojást.

Nem, nem normális, sajnos ha odaköltözöl máshoz, gyakran van ez. Az ő háza, azért kényes rá, csak sajnos ezzel mérgezi a kapcsolatot. Nem jó ez senkinek.

2012. máj. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem normális.
2012. máj. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!