Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért a semmirekellő nők...

Miért a semmirekellő nők "fogják ki" a rendes (ebb) férfiakat?

Figyelt kérdés
És mivel fogják meg Őket annyira, hogy esküvőre, és családalapításra is sor kerül(t)?? Nem értem..
2012. máj. 12. 14:24
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
52%
Te biztos egy irigy dagadt nő vagy. :)
2012. máj. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
90%

Ki a semmirekellő?

Aki jól néz ki?Egy ember sem akarja házasságban leélni az életét olyan mellett aki nem is tetszik.


Egy nő legyen igényes , öltözködjön jól , ügyeljen az alakjára , külsejére.Persze ezt egy férfitól is meg kell követelni.

2012. máj. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
89%

Ha rendes pasi kell itt vagyok.

Engem még nem "fogott ki" egy semmirekellő nő se :)

21/F

2012. máj. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
36%
Talán mert a rendesek hagyják magukat kihasználni.
2012. máj. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem attól semmirekellő,hogy jól néz ki.Hanem hogy ezért cserébe egész nap a szoliban ül,festetni a körmeit,sminkel,persze mindezt a férfi pénztárcájának terhére,de nem főz,nem mos,nem takarít.Ezen már én is elgondolkoztam,talán a "mű"szépséggel bármely féérfi meggyőzhető,de nem tudom,az ilyen pasik látták e már anyucikát vakolat,sminktetkó meg a hosszú haj és a plasztik mell nélkül.Nem vagyok irigy,mert szép hosszú barna hajam van nagy barna boci szemekkel,viszonylag szép idomokkal,és megtaláltam az igazit..szóval az a lényeg,hogy valószínű a külső fogja meg a pasikat,és az ilyen lányok,ha mindent megkapnak,nagyon nyájasak és ragaszkodók.Ha a pasinak ez tetszik,legyenek boldogok:)
2012. máj. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem a világ legrendesebb embere,és nem vagyok semmirekellő,sőt még gyerekünk is van,aki mindkettőnk szeme fénye.

De ha másképp fogalmazod a kérdést,akkor az a válasz,hogy egy rendes fiút könnyebben ver át az,aki arra hajlamos.Nekem is van ilyen barátom,és mindig pechje van,mert túl rendes,de általánosítani nem szerencsés.

2012. máj. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
17%

mert őket jobban észreveszik. csillivilli cuccok, a 20 centis sarkú cipővel, bokáig érő műhajjal nan hogy kitűnnek a tömegből :D

de ha ők is fogják meg a rendesebb pasikat, előbb-utóbb ezt nem fogják bírni azok a férfiak, mert ők is hozzájuk hasonló rendes nőre vágytak, csak elvakította őket ezeknek a szép csajoknak a csillogása.

és így 30 éves kor tájékoán jön a válás, lehetőleg sok gyerek után... és akkor majd félénk, aranyos, irányítható csajt keresnek maguknak, lehetőleg 10 évvel fiatalabbat.

hát ezért van

persze vannak kivételek is

2012. máj. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
89%

Igazából az általatok emlegetett "plázacicákat" azért választják a férfiak még családalapításra is mivel ezeknél a nőknél megvan rá a garancia hogy soha nem fogja magát elhanyagolni és nem válik igénytelenné még akkor sem hogyha édesanya válik belőle.

Ezek a nők 35 meg 40 évesen is "dívák" maradnak és ezért kell a férfiaknak.


Azért valljuk be hogy sok nő nagyon elhanyagolja magát miután szül vagy ha életkorban 35 fölé ér.Nagyon igénytelenül öltözik némelyik.

2012. máj. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
86%

A kérdező erősen általánosít, persze némi igazságalapja van a kérdésnek.

Néhány évvel ezelőtt én is beleestem a szépség csapdájába, sikerült összejönnöm egy nagyon dekoratív lánnyal. Olyan felfogása volt az életről, hogy mivel őt olyan külsővel áldotta meg a sors, ezért neki nem kell semmit sem tennie semmiért és senkiért, fordítva viszont maximálisan elvárt mindent. Ezt már csak néhány év távlatából visszatekintve látom így, akkor fel sem tűnt, hiába mondott bárki bármit. Jól palira vett, többször megcsalt, ezután ért véget a "románc".

Az igazság az hogy a férfiak néha nagyon egyszerűen működnek, biztos értitek, mire gondolok...

28F

2012. máj. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Kedves Első!! Nem, nem vagyok az! Bármilyen meglepő.. :))

De ez mindegy is..

Sajnos úgy látom vannak akik nincsenek tisztában a "semmirekellő" jelentésével, irány a Google.. :)

Konkrétan:

Adott egy nő, van gyerek, és néhány éves házasság. A nő nem teljesen úgy látja el a háztartást, a férjét, a gyereket sem mindig, ahogy azt kellene: Rettenetesen egyoldalúan főz, sokszor csak a gyereknek van meleg étel, a férjnek marad a szendvics, amikor hazaér a munkából, szalad a lakás, inkább pihenget a gyerekkel, barátnőzik és sokszor nem a legszebben beszél a férjével! Pedig többet érdemelne.. Költi a pénzt ezerrel, amit a férj keres meg 2-3 állással.. Van pénz szinte mindenre az asszonykának..

Ezzel szemben a férj segít otthon, foglalkozik a gyerekkel és még csak nem is hisztizik a fent leírt dolgok miatt!

Ez csak egy példa volt.. van még..

És ez engem bosszant!!

Nem vagyok irigy, mert alapvetően elégedett vagyok az életemmel, van családom, de lehetne jobb is.. főleg mert Én pl. a pont a nő ellentéte vagyok, mégse érzem magam megbecsülve..

2012. máj. 12. 14:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!