Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért a semmirekellő nők...

Miért a semmirekellő nők "fogják ki" a rendes (ebb) férfiakat?

Figyelt kérdés
És mivel fogják meg Őket annyira, hogy esküvőre, és családalapításra is sor kerül(t)?? Nem értem..
2012. máj. 12. 14:24
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

#25!

Te is itt vagy, nem?? :)

Köszi, Nekem vannak barátaim.. Miért gondolod, hogy nincsenek?? Mert kiírtam egy kérdést, ami foglalkoztatott? Úúúú.. voltam ma már irigy, kövér nő, most már barátaim sincsenek.. :)

2012. máj. 12. 23:17
 32/33 anonim ***** válasza:

"Nem vagyok irigy"

Tényleg?...

2012. máj. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
64%

Kérdező!


1. Te igenis irigy vagy!

2. Attól hogy nem egy papucs házicseléd egy nő, lehet jó ember, és a férje is szeretheti!

3. attól hogy te egy maximálisan teljesítő extracseléd vagy, még nem biztos hogy apasidat érdekelni fogja, sőt:

4. A szemét pasik DIREKT PAPUCS NŐKET választanak, mert tudják, hogy azok mindent megcsinálnak nekik, MINT TE IS.


Mennyi olyan nőt látok, akik az elején már kinyalják a pasi seggét aztán a pasi annyira bemelegedik, hogy lábtörlőnek nézi a nőt.

Ez így van!


Lehet hogy a nő nem álomcseléd, sőt, talán még a férj is mosogat, de nem olyan irigykedő kis papucs, mint te, mert nekik nem az a fontos, hogy enni lehessen a padlóról, hanem más.

2012. máj. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!