Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mégis mi a fenéhez kezdjek?!

Most mégis mi a fenéhez kezdjek?!

Figyelt kérdés

Röviden annyi hogy el kell döntenem, hogy maradok-e az anyámal vagy az apámhoz költözök.


Nem bírom itthon, mindent megtettem hogy jó legyen, lehet tehetttem volna jobban, sőt biztosan, de próbáltam azt szem előtt tartani, hogy másoknak mi a jó, természetesen az nekem sose felelt meg. Folyton ez van, hogy mindennel én szívok, mindenben én vagyok a hibás, mert én vagyok a "felnőtt" (amúgy 17 vagyok) és legyek felelős, jó duma, hogy rám lehessen verni mindent. Én felvállalom a felelősséget a tetteimért, de azért nem akarok szívni amihez tényleg nincs közöm. A szüleim nem most váltak, már lassan 8 éve, folyton fennállt a lehetőség a költözéshez, de az lemúlt három évben egyre rosszabb lett. Az elmúlt 3 évben három helyen laktunk és egyre rosszabbul, most odáig jutottunk, hogy nagymamámhoz költöztünk, négyen egy szobában. eddig se bítam elviselni a családom, hát még így.


Most jutottam mélypontra, teljesen elegem van.

ha maradok akkor:

+ ismerősők

+ 20 perc alatt be érek a suliba

- az, hogy sűrűn vagyok

- nincs magán életem

- akkor fekszek és akkor kelek mikor nekik jó

- szinte alig hallgathatok zenét, amiről eddig sose hittem, hogy vitaindok lesz, természetesen húgom azt hallgat amit- és addig amíg akar


Ha megyek:

+ saját szoba

+ tér, mivel és mivel családiház könnyen lehetek a levegőn

+ sokkal jobb anyagi helyzet

- 60 km-re a suli, szóval vagy minden reggel 1 és 1/2 óra buszozás (amibe mondjuk nem halok bele) vagy másik iskola

- csak azok az ismerősük akiket apámon keresztül ismerek


Lehet kicsit, rinyálósra, panaszkodósra sikerült, de már egy ideje érlelődik bennem.


2012. máj. 12. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha lány vagy akkor költözz hozzám. ;)
2012. máj. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Menj. 17 vagy, 1év múlva 18 leszel,neked már a saját életedet is alakítani kell.
2012. máj. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben én biztos mennék, a legnagyobb dilemma a suli miatt volt, de másfél óra nem sok egy jobb élethelyzetért.
2012. máj. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Apudnak van uj felesége? Ez is kérdés, hogy megértitek-e egymást? Ha te ugy látod az apudnál jobb lesz, akkor próbáld meg.
2012. máj. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
"- az, hogy sűrűn vagyok" Ez mit jelent?
2012. máj. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj.Én 2 órát utaztam a suliba minden nap,meg lehet szokni.Sokan csinálják ezt.
2012. máj. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
menj!
2012. máj. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#5 csak elgépeltem, azt akartam írni, hogy "sűrűn vagyunk"
2012. máj. 12. 18:53
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem is menj... suliba menet tudsz zenét hallgatni, vagy olvasni, vagy ha olyan a mobilod pl filmet nézni, úgy hmar elmegy az idő. apukád is biztos örülne ha nála laknál,nem? :)
2012. máj. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!