Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnő anyukája utál. Mit...

Barátnő anyukája utál. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyok együtt a barátnőmmel. Eleinte úgy tűnt, hogy az anyukája is teljesen meg van velem barátkozva, kedvel engem. Az utóbbi egy hónapban viszont teljesen átfordult. Barátnőm mondta, hogy neki említette az anyukája, hogy nagyon nem kedvel engem és szeretné, ha barátnőm valaki mással jönne össze. Tudni kell, hogy elég sokat dolgozom és amikor találkozok barátnőmmel, akkor mindig fáradt vagyok, nem tudunk a munkám miatt közös programokat szervezni, és a heti egyszeri - kétszeri találkánk során csak filmezni szoktunk. Ezt az anyósjelölt nem díjazza, mert szeretné, ha a lánya kikapcsolódna és bulizósabb pasival jönne össze. Ami a ráadás, megtiltotta, hogy lemenjek és azt is, hogy a lány jöjjön hozzám.

Mit tegyek?


2012. máj. 13. 13:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a lánynak kell lerendeznie, hány éves hogy tiltja tőled? ha nagykorú nem tilthatja, apukája nincs? velünk is így volt, párom anyja tiltotta tőlem őt mikor látta hogy komoly a kapcsolat, , de az apja szeretett így eljöhetett hozzám, ők meg lerendezték, azóta megbékélt,persze rájátszott hogy kijárta a sulit és elköltözött hozzám... meg persze eltelt 5 év .
2012. máj. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%
Ezt a lánynak kell lerendeznie, hány éves hogy tiltja tőled? ha nagykorú nem tilthatja, apukája nincs? velünk is így volt, párom anyja tiltotta tőlem őt mikor látta hogy komoly a kapcsolat, , de az apja szeretett így eljöhetett hozzám, ők meg lerendezték, azóta megbékélt,persze rájátszott hogy kijárta a sulit és elköltözött hozzám... meg persze eltelt 5 év . Ami még fontos hogy te ne szapuld az anyját, csak állj mellette teljes mértékben,így látja , hogy szereted. meg persze csak akkor ha tényleg szereted. Ahhoz meg semmi köze , hogy mit csináltok együtt, ilyneről ne is hallottam,nem is tudom mit szólna ha a lánya full részegen járna haza a bulizós pasijával....
2012. máj. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
65%
Bocsi, ez a hülye gép 2-szer küldte el.....és még le is maradt az elsőnél a fele XD
2012. máj. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Még nem nagykorú. 17 éves. Apja amolyan "csöndben maradok és intézze ezt az asszony" típus. A lány próbált már beszélni erről az anyjával nem is egyszer, de mindig az lett a vége, hogy én egy szemét lusta valaki vagyok és xy mennyivel jobb lenne...
2012. máj. 13. 13:51
 5/22 A kérdező kommentje:
Állítom, hogy annak örülne az anyukája. Kijelentette, hogy egy 17 éves lánynak nem otthon kell ülnie és filmeznie, hanem buliba kell járnia, szórakozni a kell, mint más fiatal.
2012. máj. 13. 13:52
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nagyon nincs tisztában a mai dolgokkal, de nem is fogja fel soha, valahogy oldjátok meg a találkát, az ilyen hülye anyát át lehet verni hogy buliba megyek aztán hozzád megy...ott leragad hogy buli, vagyis az van amit mond....bírjátok ki azt az 1 évet és ha van lehetőségetek akkor költözzön el, persze ha csak komolyan gondoljátok.
2012. máj. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
62%

Ugyanilyen kapcsolatban voltam. 1 év után kezdődött, hogy csak filmeket (mert a barátom fáradt volt a munkája miatt), és szép lassan teljesen ellaposodott a kapcsolatunk, majd 1 év múlva vége lett.

A barátnőd anyukája nem utál, hanem tudja, hogy így nem lesz jó a kapcsolatotok, és félti a lányát, és próbálja megmenteni. Gondolom a barátnőd befolyásolható, azért mondja neki az anyja ilyen nyíltan, amit akar. Nálunk is volt ilyen, de én nem hallgattam senkire, hanem mentem a magam feje után.. a kapcsolat végébe..

Azt tudom tanácsolni, hogy ne csak filmeket nézzetek, hanem foglalkozzatok egymással. Nem kell nagy programokat szervezni, de mégis legyen változatosság a kapcsolatotokban. Pl. menjetek el sétálni. Te is feltöltődsz, ha a természetben vagy.

2012. máj. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem befolyásolható a barátnőm, amióta ismerem, azt teszi, ami neki legjobban tetszik.

A filmezést nem úgy kell elképzelni,hogy tényleg filmet nézünk és jól van. Elmegyünk fagyizni, ha ő jön hozzám, van hogy vacsit csinálok neki. Vannak közös emlékeink, nem lapos a kapcsolatunk, hogy az anyukája buliba zavarja. Ami pláne, hogy tudja hogy a lánya nem bulis típus. 17 évesen jó, ha 5 ször volt buliban. Megérteném úgy ahogy, hogyha pl. moziba zavarna minket vagy ilyesmi, de konkrétan a partizással van megáldva.

2012. máj. 13. 14:02
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha most nem tombolja ki magát, akkor később úgy 15-20 év múlva lesznek gondok, mert nem érzi majd, hogy kitombolta magát, és hiányérzete lesz. A kitombolás alatt nem a narkóra gondolok, hanem arra, hogy nem szórakozta ki magát az életben. Én ennyi idősen hetente mentem el szórakozni házibulikba, vagy szórakozóhelyekre. Vidd el szórakozni.
2012. máj. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
Ha nem etyepetyéltél vele akkor meg a barátnőd mondhatott valamit.
2012. máj. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!