Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy győzhetném meg a szüleime...

Baba12345 kérdése:

Hogy győzhetném meg a szüleimet, hogy megengedjék, hogy barátom legyen?

Figyelt kérdés
Én 12 éves lány vagyok és a barátom 17 éves lesz. Anyukám nem engedi,hogy együtt legyunk a barátommal, mert fél, hogy elvenné a szűzességem ; de a barátom nem olyan, hogy csak le akar fektetni, ő igazán szeret és bármennyire hihetetlen én is szeret őt. Anyukám ezt nem tudja megérteni. Édesapám nem tud semmiről, ő azt hiszi, hogy én még mindig az ő ici-pici kislánya vagyok, akit nem érdekelnek a fiúk.
2012. máj. 13. 15:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Csak tudnám, hogy mit szeret egy 17 éves fiú egy éretlen kislányon...Amúgy csak óvatosan megkérdezem, hogy ha nem lenne szex köztetek, akkor mit csinálnátok? xD Most őszintén...
2012. máj. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Jézusssssssssom. Jobb is, ha apád nem tudja,, mert agyonüt. És jogosan.
2012. máj. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
12 évesen jobb lenne ha még nem éreznéd felnőttnek magad.De az a 17éves csávó se normális,hogy egy gyerekkel kikezd..
2012. máj. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
Első vagyok: Csak azért kérdezem, mert anno, mikor még én is kis csíra voltam, egy osztálytársnőm ugyanígy győzködte a szüleit, mondjuk a csávó ott már 21 volt. A szülők beadták a derekukat, egy hét nem telt el, már kufircoltak. Én voltam az első, aki megtudta.
2012. máj. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nagyon fiatal vagy még, túl öreg hozzád ez a fiú.
2012. máj. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem is biztos hogy kinézetre éretlen.Itt is van olyan 12 éves aki magas,kicsit nagyobb darab,nagyobb melle van mint némely felnőttnek.Érzelmileg viszont még éretlen.Te is az vagy még,és nagyon ráérsz.Én se engedném meg.És ha normális gondolkodású szüleid vannak sehogy nem tudod meggyőzni őket.
2012. máj. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

még jó. 12 évesen engem nem érdekeltek a fiúk, max volt valami béna szájrapuszi a sulibuliban az egyik osztálytársammal. :D

ráérsz még ezzel legalább 4 évet.

2012. máj. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
38%
Tudod hogy ezért a barátodat be is csukhassák?? Főleg ha még le is fekszetek. 14 év alatt tilos a közösülés, még ha te is beleegyezel akkor is becsukják! Könyörgöm 12 éves vagy! én ennyi idősen még babáztam :(
2012. máj. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Te egy 12 éves GYEREK vagy, a barátod pedig egy 17 éves fiatalember, aki jövőre nagykorú lesz, tehát felnőtt.


Ebben a korban még egy-két év is számít, nem hogy 5 év korkülönbség!


A barátod nem hiszem, hogy normális, már bocs, hogy egy fejletlen 12 éves kislánnyal kezd.


Ez már olyan pedofília gyanús dolog.


Beteges és kész, anyukádéknak igaza van!

2012. máj. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
A barátom szeret ;) és nem érdekli, hogy hány éves vagyok...és még 16 éves, nem 17... és nem tudom de valaki kérdezte hogy mit csinálunk... csak együtt vagyunk (nem úgy hogy lefekszünk egymással) , mindegy hogy mikor, hol, de együtt :) és én biztos nem feküdnék le vele és ő sem olyan, aki ezt megtenné. Apropó 12 éves vagyok, de 15-nek nézek ki, az igaz, és nem úgy gondolkozom, mint egy 12 éves, ink. mint egy 14 éves...és mindenki azt hiszi, hogy gyerek vagyok, pedig nem!!! -.-"
2012. máj. 13. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!