Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy győzhetném meg a szüleime...

Baba12345 kérdése:

Hogy győzhetném meg a szüleimet, hogy megengedjék, hogy barátom legyen?

Figyelt kérdés
Én 12 éves lány vagyok és a barátom 17 éves lesz. Anyukám nem engedi,hogy együtt legyunk a barátommal, mert fél, hogy elvenné a szűzességem ; de a barátom nem olyan, hogy csak le akar fektetni, ő igazán szeret és bármennyire hihetetlen én is szeret őt. Anyukám ezt nem tudja megérteni. Édesapám nem tud semmiről, ő azt hiszi, hogy én még mindig az ő ici-pici kislánya vagyok, akit nem érdekelnek a fiúk.
2012. máj. 13. 15:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Pedig egy 16-17 éves fiú bizonyos szempontokból már férfi, de pedig még kislány vagy, érzelmileg, értelmileg, testileg is, a törvényről nem is beszélve.
2012. máj. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
nem fekszem le vele ;) és ő sem akarja ezt...
2012. máj. 19. 13:48
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Most olyan kibevert őszinte leszek hozzád, hogy becsüld meg magad, mert a legtöbb embernek, csak vetítek.

Szóval:

Cicamica. Édesem. 12 éves vagy. GYEREK VAGY. ÉN IS AZ VAGYOK. 14 ÉVES VAGYOK. GYEREK VAGYOK.

Tanulnunk kell, neked is és nekem is, nem ilyenekkel foglalkozni.

Én is 15-nek néztem ki 12 évesen, mégsem voltak ilyen problémáim. Mikor 6. osztályban elmentem beiratkozni fuvolára, az első kérdésük az volt, melyik gimiben járok, szóval igen, én is többnek néztem ki.

A barátod kajak egy felnőtt, és szerintem sem normális, hogy veled van együtt, ugyanis komolyan éretlen vagy, pláne ekkora pofival és magabiztossággal, ahogy itt véded magad. oO (én is az vagyok, éretlen, de nekem nem ilyeneken jár az agyam, hanem mondjuk, hogy jól választottam-e középsulit, vagy hogyan keressek nyári melóval pénzt)

14 éves vagyok, és igen, kib*szott éretlennek tartom magam ehhez, amit te csinálsz, mert gyerek vagyok. oO Van aki azt mondja, ez hülyeség, de GYEREK vagyok és nincs igényem ilyenre. oO

Miaf...?

Egyetértek anyuddal, ez nem neked való, ne ilyeneken járjon az eszed.

2012. máj. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Osztályelső vagyok, tanulok én;) és már megengedték, de csak barátkozunk [állítólag] :)
2012. jún. 18. 13:51
 15/17 sveronikaeva válasza:
szia! én is lány vagyok 12 éves szentem egyenlőre csak legyetek barátok vagy ismerősök.de előtte mond meg a szüleidnek hogy már nincs kapcsolat köztetek csak baráti tartsátok a kapcsolatot (ha szeretitek egymást) és idővel ez is ki fog alakulni.előre is bocsi ha nem jó a válasz de én sosem voltam szerelmes senkibe se.(és sohs nem is akarok)ennyit tudtam segíteni remélem hasznos
2014. márc. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Kedves kérdező, hagyd a válaszokat a fenébe, nem értenek meg. Persze jogos, én is csak azért érzem át a helyzetet mert 17 éves srác vagyok XD

És a barátnőm egy éve ismertem meg, akkor 16 voltam, ő 13. És meg merem kockáztatni hogy normálisabb és érettebben nézett ki mint az osztálytársaim. Tehát attól hogy a srác 17 éves, még nem pedofil meg beteg. (ez a többi hozzászólónak szól). De annyit hozzáteszek, hogy annyiból igaza van az előttem lévőknek, hogy 14 alatt tényleg illegális a szex (kiskorú megrontása), szóval ezzel vigyázz, bármennyire is odavagy érte, nem szabad.

Az én véleményem, anyukáddal ne is próbáld megértetni, mert nem fogod meggyőzni. Az mondjuk lehetőség (szerintem) ha bemutatod a barátod anyudnak, és ha megkedveli, és látja hogy nem valami paraszt, akkor nyugodtabban elenged vele. Ha ez nem jön be, akkor tartsd titokban. De kiemelem, csak ésszel.

Sok sikert


17/F

2017. júl. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Ja, most látom hogy kissé régi a topic :D
2017. júl. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!