Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan győzhetném le, hogy ne...

Hogyan győzhetném le, hogy ne legyek zavarban annak a társaságában aki tetszik?

Figyelt kérdés

Elmúltam már 20 éves is, de ez az érzés nem múlik el...Ha olyan társaságában vagyok aki tetszik, akkor szinte rá sem merek nézni, beszélni meg végképp nem, inkább elillanok. :/

Aztán meg mikor elmentem, akkor azon kattogok hogy de h*lye vagyok. Ha meg még tetszem is neki én is, akkor végképp zavarban vagyok. Ezen hogyan változtassak?


2011. okt. 10. 11:11
 1/3 A kérdező kommentje:
De nem is feltétlenül kell hogy ismerjem, elég ha csak meglátok valakit aki jól néz ki. Sőt, sokszor eleve a férfiak társaságában kellemetlenül érzem magam, és már kicsinek is ilyen voltam. Valahogy van egy tartás bennem a férfiak felé, mintha félnék tőlük. Pedig nem vagyok leszbikus vagy ilyesmi.
2011. okt. 10. 11:12
 2/3 anonim ***** válasza:
pont ilyen vagyok én is ! Inkább elkerülöm aki tetszik... pontosan azért mert zavarba jövök és egyszerűen nem tudok lazán viselkedni :S
2011. okt. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát pedig pont úgy tudnád gyakorolni, ha mégis ott maradnál a közelében. Elképzeled, hogy ott egy fej káposzta van, meg nem arra koncentrálsz, hogy milyen jól néz ki, és próbálod gyakorolni, hogy hogy ne legyél zavarban.
2011. okt. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!