Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy engeszteljem ki anyut?

Hogy engeszteljem ki anyut?

Figyelt kérdés

Elfelejtettem múlt héten felköszönteni anyák napján, és most tudatosult bennem, hogy mi volt. Beszéltem a szomszéddal/legjobb barátnőjével/ telefonon és azt mondja anyum most van nagyon padlón. pedig egész nap együtt voltunk, semmi jelét nem mutatta a dolognak. Most meg már eljöttem a koleszba, így nem tudom mit tegyek. Ez az első, hogy kiment a fejemből...:(


20/L



2012. máj. 13. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

ne aggódj, köszöntsd fel most:)

egy anya mindent megbocsájt:)

2012. máj. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Biztos...? :( De azt sem tudom, hogy kezdjem. Vegyek neki virágot és sűrű bocsánatkérések közepette köszöntsem fel majd szombaton mikor hazamegyek...?
2012. máj. 13. 21:37
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
hivd fel, kerj elnezest, es utolag is boldog anyak napjat kivansz, hisz mindegyik nap az ove :)
2012. máj. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 mosolyogj! ***** válasza:
100%
pótold be, készíts neki meglepetést és mondd el mennyire sajnálod. meg fog bocsátani neked
2012. máj. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda hozzá és öleld meg jó szorosan és csak annyit mondjál neki, hogy "szeretlek".
2012. máj. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
#5 Illetve hívd fel a koleszból.
2012. máj. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tegnap felhívtam és elvileg megbocsájtott, de én még mindig bűntudattal küszködök, és nem tudom mivel engeszteljem ki.
2012. máj. 15. 18:11
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, hogy emiatt egy világ omlik össze! Túl vannak ezek az ünnepek lihegve!


Egész évben szeretem az anyámat, nem kell ehhez külön ünnep!

2012. jún. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!