Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá végre anyut...

Hogy vegyem rá végre anyut vagy a nagyimat?

Figyelt kérdés

Van két kutyánk, egy telken élünk de külön házban. A kutyák folyton kiszöknek az ajtón, nagyim kicsit furcsa személyiség, ő az a típus, aki lehazudja a csillagokat is az égről, csak hogy igaza lehessen. Kb egy éve könyörgök neki hogy csináltasson a kapunk elé egy kisebb kaput, barátnőméknél láttam ilyet szintén a kutya miatt volt. Anyu is meg mamám is simán megkérhetné anyukám férjét hogy csináltassa meg (ő csináltatta a kapunkat is). Nem hajlandóak, folyton ígérgetik de nem csinálnak semmit. Kis milliárdszor kiszöktek már, mindig utánuk futottam, volt hogy több utcányit. Nem kérném ha nem lennék terhes... de nagy pocakkal ha kiszöknek nem tudok utánuk futni. Minden alkalommal amikor valaki nyitja a kaput, rettegek hogy mikor kiabálnak hogy "gyere mert kiszöktek a kutyák!" Nem értik meg hogy nem tudok utánuk futni már, én viszont nem tudnám végignézni hogy csak úgy elmennek. Általában mamám mellett szöknek ki (persze tagadja) és olyankor megáll a kapuban és könyörög nekik hogy jöjjenek vissza. Persze a kutya már a fél utcánál tart. Áll és azt mondja hogy "gyere vissza, mennem kell dolgozni, ne csináld ezt mert kikapsz". Szó szerint végig nézi ahogy elfutnak. Nem tudok már mit csinálni, borzasztó ez az állandó rettegés. Mivel vehetném rá őket??


Bocsi hogy hosszú lett! :-(


2012. ápr. 5. 21:20
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
21%
Kösd meg a kutyákat,hosszú láncon. Ami felül egy dróton fut.
2012. ápr. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kéred meg te anyukád férjét? Vagy a saját párod? Esetleg ha valaki megfogná a kutyákat amikor kinyitjátok a kaput? Gondolom a kutyákat sajnos már nem tudjátok megtanítani rá,hogy ne menjenek ki:S
2012. ápr. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Láncra nem tudom kikötni őket mert nagyon kicsi a helyük és nem is egyenes. Páromat is kértem, ugyanúgy tojik rá mint bárki más... Annyira bosszant! Legszívesebb elsírnám magam. Anyukám férjével én nem nagyon szoktam beszélni, maximum köszönünk egymásnak, nem vagyunk jóban. Mit mondhatnék már nekik hogy felfogják a helyzetet?? Komolyan mondom megfordult már a fejemben az is hogy eljátszom hogy az egyik kutya elszökött... de szerintem az se érdekelné őket. Nem tudok már mit mondani, ha azzal sem hatok rájuk hogy terhes vagyok és én nem tudok utánuk futni, szerintem semmivel...
2012. ápr. 5. 21:34
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés kb közepéig azt hittem, hogy egy kamaszlány vagy, akinek meg van kötve a keze ilyen téren és joggal esik kétségbe a szitu miatt, de te (a terhességedből ítélve) egy önálló, felnőtt nő vagy, nem igaz, hogy nem tudsz a sarkadra állni.


Ha nem kéred meg anyud férjét, akkor kérj meg mást, és intézkedj.

2012. ápr. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
És esetleg van ötleted hogy kit kérhetnék meg ilyenre? Fogalmam sincs kihez fordulhatnék ebben az ügyben. Azért sem kérem meg személyesen anyukám férjét mert ki nem állhat engem! Biztos megcsinálja majd ha én kérem meg...
2012. ápr. 5. 21:44
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
kérdezd meg a barátnődet, h kivel csináltatták a kaput. felkeresed az illetőt és megkéred, h csináljon neked is.
2012. ápr. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Azzal a barátnővel már vagy 10 éve nem beszéltem. :-)
2012. ápr. 5. 21:50
 8/27 anonim ***** válasza:
78%
Mindenre van kifogásod. Elmész hozzá és megkérdezed. Vagy keress valakit.
2012. ápr. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Hogy a fenébe mennék el hozzá ha 10 éve nem láttam? Utoljára még általános iskolában találkoztunk, onnan is elment egy másik suliba. Fogalmam sincs hogy hol lakik vagy hogy kereshetném fel. Ezek nem kifogások, de egyszerűen nincs kihez fordulnom... ha lenne már rég megtettem volna. Az egyetlen lehetőségem az hogy valahogy ráveszem mamámat vagy anyámat hogy intézzék el, ha ebben tudtok nekem segíteni azt nagyon tudnám értékelni!
2012. ápr. 5. 22:00
 10/27 anonim ***** válasza:
81%
Mondjuk beszélj akkor egy asztalossal vagy valami. Ne legyél ennyire életképtelen? Mi lesz majd ha gyereknek kell valami és akkor se segítenek?
2012. ápr. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!