Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan merítsek erőt/energiát...

Honnan merítsek erőt/energiát ha ennyire rossz itthon a légkör?

Figyelt kérdés

20 éves, egyetemista lány vagyok. A szüleim elváltak, azonban édesanyám-akivel éltem- elhunyt. Édesapámhoz költöztem, mert egyetemi ösztöndíjakból és diákmunkából nem tudok fenttatani egy házat. Estire nem tudok átmenni, mert nem büfészakon vagyok.


A problémám az, hogy egyáltalán nem törődik velem. Én segítek neki az háztartásban, érdeklődök felőle de ő még azt sem kérdezi meg milyen napom volt. Külön háztartásban élünk, teljesen önellátó vagyok, de borzalmasnak találom, hogy még egy zsömlét sem vesz nekem, vagy ha hozzányúlok az övéhez azt mondja, hogy abból ne egyek, mert ő vette. Pedig nem él rosszul..Normális ez? Milyen szülő-gyerek kapcsolat ez?


Egész hétvégén nincs itthon mert a barátnőjénél van. Ilyenkor a barátom átjön hozzám. Kitakarítunk, redbe teszünk mindent, mégsem köszöni meg, hogy milyen szép a rend, tisztaság csak beleköt, hogy miért van egyetlen egy mosatlan tányér a konyhában. Egyetlen egyszer se mossa el utánnam a tányért, pedig sokszor nagyon későn érek haza(akkor már nem enegdi csobogtatni a vizet) mert dolgozom és képes napokig állni hagyni...


Vannak barátaim, barátom, ők rengeteg erőt adnak, de mégis mit tanácsoltok? Én ezt már nem bírom. Miből merítsek erőt?



#család #rossz kapcsolat egy szülővel
2012. máj. 14. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Társas albérlet!
2012. máj. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az albértel nagyon nagy kiadás lenne. Az ösztöndíj és a munka csak az ételre,iskolai dolgokra, néhány számlára édesanyám házához elegendő.
2012. máj. 14. 16:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló problémáim vannak,de barátok és pasi nélkül és már 22 vagyok.Nem tudom=)
2012. máj. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!