Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 éve van párkapcsolatom és...

2 éve van párkapcsolatom és van egy 4 hónapos kisfiam és az a baj hogy az apa nem igazán foglalkozik a fiával igaz azért mert sokáig dolgozik a hét minden napján meg ha itthon van mindig kitalál valamit hogy ne hogy velünk legyen?

Figyelt kérdés
Miért csinálj ezt? A másik az hogy az anya jobban érdekli mint mi ugyanis mindig az anyát hivja fel ha valami baja van! Meg többet ér neki a haverja mint mi! Miért? Pedig nagyon akkarta a babát! Most meg? Anyosom meg bele szol az életünkbe ellenem akarja forditani a fiát?
2012. ápr. 28. 08:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%

Nem tud még mit kezdeni vele. Egy csecsemő még "semmire se jó" némely férfinek.

Ha tudtad, hogy az anyja és a haverja a fontosabb, miért szültél neki gyereket?

2012. ápr. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
nem tudtam még akkor hogy fontosabb az anya meg a haverja mióta megszületett a fiam azóta lett!!
2012. ápr. 28. 08:58
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem is ugyanez volt,h megszületett a gyerek,ő meg a haverokhoz ment.rá két évre szét is mentünk.mert mindenhol volt csak otthon nem.
2012. ápr. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
ettöl függetlenül szeretem de már nem igazán birom idegekkel! ö elmehet mindenhova én meg még anyukámhoz pedig jön a jó idö! nem értem az egészet....
2012. ápr. 28. 09:17
 5/16 anonim ***** válasza:
62%
Kedves Kérdező! Az a különbség, hogy mi a szülés által spontán belekerülünk az anyaságba, de az apaságot tanulni kell. 4 hónapos gyermek körül az apának túl sok teendője még nincs, annak majd később lesz az ideje, mikor az apa bemutatja a világot a fiának, és a világnak a fiát. Nálad most az anyaság került előtérbe, ezért pillanatnyilag veled sem tud mit kezdeni. Amennyiben visszaerősödik a női oldalad újra egymásra találtok. Semmi nem lesz olyan, mint szülés előtt és senki. Ő sem, te sem. Hogy megunt feleség leszel-e csak rajtad múlik. Ölellek szeretettel és jó egészséget kívánok nektek.
2012. ápr. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

9:27 -es!

tudom hogy még nem tud mit kezdeni a 4 hónapos fiával de fiam vágyik rá és nem akarom ugyan azt mint én kicsinek hogy apa nélkül nőttem fel! tudod az fáj a legjobban hogy nem is tudunk kommunikálni mert anyósom is velünk lakik és ö hamarabb elmondja a dolgokat mint én és már nem tudok neki újat mondani! hála az istenek nem vagyok a felesége és nem is leszek mivel sem én sem ö nem akar megházasodni!!

2012. ápr. 28. 09:51
 7/16 anonim ***** válasza:
11%
varj amig kommunikalni tud a gyerekkel. elotte a legtobb ferfi nemmtud vele mit kezdeni, fel, hogy osszetori
2012. ápr. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
Legyél kemény csaj,rángasd be az alsógatyájánál fogva a gyerek mellé és parancsold meg,hogy játsszon vele.Mert ha nem,akkor elfenekeled.
2012. ápr. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
66%

Terveztétek a babát? Hiszen még 1 éve sem voltatok együtt, amikor terhes lettél. Együtt éltetek már?


Szerintem gyors neki a tempó és menekül :-(

2012. ápr. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak is tudnak mit kezdeni a gyerekükkel, csak a legtöbbjük lusta hozzá, azt gondolja, a takarítás, a főzés, a gyereknevelés az asszony dolga, ők meg üldögélnek a tutiban.
2012. ápr. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!