Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy elengedjenek...

Mit tegyek, hogy elengedjenek holnap az utolsó 2-3 órámról? Illetve a szüleimnek mit mondjak?

Figyelt kérdés

Holnap 8 órám lenne, és el kell vinni a nyuszimat állatorvoshoz, napok óta nem eszik szénát, ez náluk pedig végzetes is lehet... Anyáék szerint semmi baja, feleslegesen szórnám a pénzt állatorvosra, nagyon ellenzik, így nekik nem akarom elmondani. Holnap úgyis elmennek itthonról egész napra vásárolni, nem tudnák meg. Csak a naplóba meg tudják nézni, hogy mikor hiányoztam...


A másik meg, hogy a suliból egyszerűen nem engednek el! Volt, hogy nagyon rosszul voltam, a védőnő visszaküldött órára, mondta, hogy 1 óra múlva jöjjek vissza, aztán újra ezt mondta, pedig tényleg nagyon rosszul voltam. Egyszer hasmenésem is volt, az egész napot úgy kellett végigvinnem, hogy f*stam!! Egyszerűen nem engednek el, a portán meg figyelik, hogy ki megy ki, nem tudok ellógni...


Segítsetek, mit tegyek? Azt nem akarom, hogy nem megyek be, mert az meg még feltűnőbb lenne anyáéknak...


2012. máj. 14. 20:53
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
66%
Az én nyuszim se kap mindig szénát és már 8 éves... Biztos nagyon rosszul tartom.
2012. máj. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
56%
Nálunk az állatorvos házhoz jön. Esetleg ez a doki nem jár ki? Azt is be lehet játszani. Tanáraiddal milyen a viszonyod? Engem szerettek, ha kellet valami mindig elengedtek és nem írtak be, a portához meg írtak papírt. Ezt egy évben egyszer-kétszer játszottam be, nem volt belőle nagy rendszer. Ha normális az of akkor akár ő is elengedhet így.
2012. máj. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Elvitted?Vagy mi lett?
2012. máj. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
A nyúlnak nem kell minden nap széna, ezt nyúltenyésztőként mondom. Nálam pl 2-3 naponta kapnak szénát, emígy magvakat kapnak. Jól vannak.
2012. máj. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Miféle nyulakat és milyen célra tenyészted?
2012. máj. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Ha jól tippelek nem törpenyulat és nem is kedvencnek..
2012. máj. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Belga óriásokat és 3 éve. Nem, nem esszük meg, eladom őket, a 4 "alapítónyulat" nem adnám el csak. Azok megvannak a kezdetektől.
2012. máj. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Nekem ez nagyon fura...Kb minden nyulas helyen le van írva,hogy a széna a legfontosabb...Tenyésztőkkel(törpenyúl) is beszéltem,ők is mondták.

Olyan helyen láttam már,hogy alig adnak szénát a táp meg mindig ott van,ahol csak a hús miatt vannak.

2012. máj. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!