Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy elengedjenek...

Mit tegyek, hogy elengedjenek holnap az utolsó 2-3 órámról? Illetve a szüleimnek mit mondjak?

Figyelt kérdés

Holnap 8 órám lenne, és el kell vinni a nyuszimat állatorvoshoz, napok óta nem eszik szénát, ez náluk pedig végzetes is lehet... Anyáék szerint semmi baja, feleslegesen szórnám a pénzt állatorvosra, nagyon ellenzik, így nekik nem akarom elmondani. Holnap úgyis elmennek itthonról egész napra vásárolni, nem tudnák meg. Csak a naplóba meg tudják nézni, hogy mikor hiányoztam...


A másik meg, hogy a suliból egyszerűen nem engednek el! Volt, hogy nagyon rosszul voltam, a védőnő visszaküldött órára, mondta, hogy 1 óra múlva jöjjek vissza, aztán újra ezt mondta, pedig tényleg nagyon rosszul voltam. Egyszer hasmenésem is volt, az egész napot úgy kellett végigvinnem, hogy f*stam!! Egyszerűen nem engednek el, a portán meg figyelik, hogy ki megy ki, nem tudok ellógni...


Segítsetek, mit tegyek? Azt nem akarom, hogy nem megyek be, mert az meg még feltűnőbb lenne anyáéknak...


2012. máj. 14. 20:53
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
De nem értem, hogy suliból miért ne jöhetnék haza? Komolyan mondom, hogy 3. óra után rosszul lettem, görcsölt a belem, rohantam ki óráról wc-re, mentem a védőnőhöz, onnan is rohantam f*sni, és nem engedett haza...
2012. máj. 14. 21:02
 12/38 anonim ***** válasza:
84%
menj be, de ne a suliba, hanem oda valahova mellé, ahol nem látnak meg, vársz egy kicsit, irány a doki, kiiratod magad, hazamész a nyuszidért és mehetsz az állatorvoshoz :) vagy felhívhatod, hogy nem tudna e véletlenül 6ig bentmaradni mert nagyon aggódsz a a nyuszidért :)
2012. máj. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
73%
És mi kerül 20-30 ezer ft-ba egy állatorvoson, főleg, ha csak megnézi?
2012. máj. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:

Nem szeretik, ha számukra értelmetlen dolgokra szórom a pénzt. Régen tartottak házinyulakat, levágásra, így nem értik meg, hogy ugyanaz nem jó a hobbicélra tartott törpenyulamnak...

Szerintük nem gond, ha nem eszik szénát, eszik majd helyette mást.. Kár, hogy a kajájának 70%-ának szénának kell lennie...

2012. máj. 14. 21:03
 15/38 A kérdező kommentje:

De le tudják ellenőrizni, hogy melyik órákról hiányzok. Középsulis vagyok, a fővárosba járok be, nem látják, ha bemegyek.


Eggyel több foga van, lehet, hogy ki kell húzni, de biztos-ami-biztos viszek ennyi pénzt.

2012. máj. 14. 21:04
 16/38 Normálisvagy? ***** válasza:
57%

Szent Ég! Egy ennyi idős lányt miért kell ennyire szabályozni!

Azt meg soha nem értettem, hogy számukra értelmetlen dolog, hát neked ez a fontos nekik meg más...!

És mi lenne, ha az ofidtól kéredzkednél el, hogy orvoshoz van időpontod? Valahonnan nem tudsz igazolást szerezni?

2012. máj. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:

Az igazolás nem gond, mert a háziorvosom a barátnőm anyukája. Csak az órák számával van a gond.


Amúgy nem korlátoznak, csak akkor, ha pénzről van szó.. Pedig én dolgoztam meg érte

2012. máj. 14. 21:09
 18/38 anonim ***** válasza:
57%

Kérdező,én is nyuszigazdi vagyok.:)

Mondjuk én tuti kiharcolnám,hogy anyum kérjen el suliból az utolsó órákról.Meg ha erről van szó,szerintem bele is menne.

Ha neked nem így van,akkor én bizony azt csinálnám,hogy felkeresném a háziorvosom és kiiratnám magam arra a napra.Sajna nem jó dolog ez sem,de ha szülőkkel se lehet ezt megbeszélni.:/

Vagy pedig várnék még egy napot,de magamat ismerve nem bínám ki,az idegesség miatt.Úgyhogy maradna a háziorvos.Más esetben nem javasolnék ilyet.De ezt nagyon megtudom érteni.

2012. máj. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:
Igazából már szombat óta várok, sosem volt nagy szénaevő, de megnéztem a fogát, és nagyon fura... A másik nyuszinknak nem ilyen..
2012. máj. 14. 21:11
 20/38 anonim ***** válasza:
50%
Vidd el máskor. Amúgy ha két állatorvos azt mondja, hogy semmi baja, akkor nyilván a harmadik is azt fogja mondani.
2012. máj. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!