Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy elengedjenek...

Mit tegyek, hogy elengedjenek holnap az utolsó 2-3 órámról? Illetve a szüleimnek mit mondjak?

Figyelt kérdés

Holnap 8 órám lenne, és el kell vinni a nyuszimat állatorvoshoz, napok óta nem eszik szénát, ez náluk pedig végzetes is lehet... Anyáék szerint semmi baja, feleslegesen szórnám a pénzt állatorvosra, nagyon ellenzik, így nekik nem akarom elmondani. Holnap úgyis elmennek itthonról egész napra vásárolni, nem tudnák meg. Csak a naplóba meg tudják nézni, hogy mikor hiányoztam...


A másik meg, hogy a suliból egyszerűen nem engednek el! Volt, hogy nagyon rosszul voltam, a védőnő visszaküldött órára, mondta, hogy 1 óra múlva jöjjek vissza, aztán újra ezt mondta, pedig tényleg nagyon rosszul voltam. Egyszer hasmenésem is volt, az egész napot úgy kellett végigvinnem, hogy f*stam!! Egyszerűen nem engednek el, a portán meg figyelik, hogy ki megy ki, nem tudok ellógni...


Segítsetek, mit tegyek? Azt nem akarom, hogy nem megyek be, mert az meg még feltűnőbb lenne anyáéknak...


2012. máj. 14. 20:53
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:

Ha semmi baja nem lenne, akkor enne normálisan és nem oldalt rágná a kaját. És nem lenne plusz foga.


A másik 2 orvosnál szerintem én is többet tudok a törpenyulakról. Bár mondták is, hogy törpenyulakkal nem nagyon foglalkoznak. Akkor mondták, amikor ivartalanítani vittem volna, de nem vállalták el.

2012. máj. 14. 21:13
 22/38 anonim ***** válasza:
Nekem is van amúgy nyuszim, én itt a kerületben hordom állatorvoshoz. Merre felé laksz? Ez újpesten van, és nagyon kedves doki, nem is olyan drága (azért, hogy megnézze még pénzt se kér el tőlem sokszor) és elég figyelmes is.
2012. máj. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
BP mellett lakok, Újpest nagyon messze van. Meg úgy minden...
2012. máj. 14. 21:14
 24/38 anonim ***** válasza:
100%

( "Amúgy ha két állatorvos azt mondja, hogy semmi baja, akkor nyilván a harmadik is azt fogja mondani."

Hát ez sajna nem így van.Én eddig három orvosnál voltam vele,ebből kettő nem tudta,hogy első oltás után kell ismétlő is. )

2012. máj. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
71%
Vidd az állatorvosi egyetemre! Kérj előtte időpontot, hogy ne kelljen várakoznod. A sulit meg tojd le, a nyulad élete fontosabb! Mondom ezt úgy, hogy soha nem lógtam, nem is pártolom, de az életben vannak fontosabb dolgok, mint két darab óra.
2012. máj. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
Jajj, az oltás is kínszenvedés volt.. Kb harcolnom kellett az orvossal.. Mert szerinte bent tartott nyúlnak felesleges.. Hiába tartom bent, hogyha bentre is jöhetnek szúnyogok.. -.- Pedig fizettem érte, nem tudom, miért nem tudta volna beadatni elsőre, veszekedés nélkül
2012. máj. 14. 21:18
 27/38 A kérdező kommentje:
Na viszont már kb 5 perce zabálja a szénát, lehet, hogy megoldotta a problémát, és várhatunk csütörtökig.. :)
2012. máj. 14. 21:21
 28/38 anonim ***** válasza:
50%
Ezt a szénás dolgot mondjuk nem értem, 3 nyuszim volt, de nem minden nap kaptak szénát...inkább a magvakat ették, a szénát meg amolyan nasiként hogy ha olyanja van akkor tudjon valami egyszerűt rágcsálni. és sose volt semmi bajuk. Ha eszik mást is akkor nem lesz semmi baja, adjál neki sok zöldséget, magvakat és semmibaja nem lesz..aztán holnapután elviszed orvoshoz.
2012. máj. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
Na, hát te is nagyon értesz akkor a nyulakhoz.. A táplálékának legnagyobb részének szénának kell lennie, és FOLYAMATOSAN muszáj lennie előtte.. Gratulálok neked, hány évig éltek? 2-3??...
2012. máj. 14. 21:23
 30/38 anonim ***** válasza:
57%
Jajj nem is vagy igaz. Egyszerűen elmész, kiíratod magad, és mész is ahova akarsz. Ha meg megnézik, és rákérdeznek, akkor azt mondod, h te ott voltál, biztos tévedés, majd szólni fogsz az ofőnek, h húzza ki. És ennyi.
2012. máj. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!