Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális?

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm(fiú) éves most felvételizik egyetemre. Elváltak a szülei, apját nem is ismeri. Gyerekkora óta együtt alszik az anyukájával, egy ágyba, még most is, és nem azért mert nincs mégegy ágy a lakásukban.

Milyen lelki károkat szenvedhet el? Kíváncsi lennék egy pszichológua véleményére..Azért ilyen korban már érdeklődnie kellene a nők iránt, és szexuális fantáziái meg reggeli merevedése kellene legyen. Ha az anyjával egy ágyba alszik akkor ez az egész hogy zajlik?



2012. máj. 13. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:
29%

hülyeség

nem hiszem ezt a kérdést

2012. máj. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tényleg igaz! de a kérdésre válaszoljatok, és ne azt találgassátok hogy igaz e vagy sem...
2012. máj. 13. 12:44
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem normális. Nekem egy barátnőm mesélte, hogy hiába van külön saját szobájuk, az öccse kicsi korától kezdve az anyjával alszik a mái napig. (most 16 éves, anyuka elvált 10 éve) Barátnőm most költözik lassan, így az öccsének 2 szoba is rendelkezésére állna, de szerinte akkor is az anyjával fog aludni. :S Amúgy semmi beütés nincs a srácon, normálisan viselkedik, barátnője is volt már, de az anyjától képtelen elszakadni... Gondolom benne van, hogy megszokta régről, meg szereti az anyját, de hát ez már beteges.
2012. máj. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is ismerek olyan családot, ahol mind a 3-an együtt alszanak (anya, nagylány, kisfiú), mert nincs se ágyuk, se helyük még egy ágynak. Egyébként nem tudom, hogy éli ezt meg a fiú, mert több varja is lehet. Ha most bekerül kollégiumba, szerintem könnyebb lesz érzelmileg önállósodnia. Ha marad otthon, akkor passz..
2012. máj. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

biztos nem kiskifli-nagykifliben egymással összegubózva alszanak hanem gondolom csakúgy egymás mellett.

talán fél egyedül aludni egy szobában

ha minden másban normálisan viselkedik, én inkább erre gondolnék, hogy fóbiája van egyedül a sötétben

2012. máj. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!