Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha lefekdünék...

Szerintetek ha lefekdünék vele azt elmondaná az anyjának?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek van egy 16 éves lánya aki mióta szakított a barátjával folyamatosan "provokál" engem.

Például amikor csak ketten vagyunk otthon akkor elkezdi simogatni magát előttem, meg a pénztárcámban félreérthetetlen üzeneteket hagy.


Az a helyzet, hogy szeretem a barátnőmet és sajnálnám ha megcsalnám a lányával de én se vagyok fából.

Jól esik nekem egy szép fiatal lány közeledése.

Attól is félek ha esetleg megtörténne a dolog akkor később valahogy kiderülne Pl: elmondja az anyjának ha később valami otthoni vita van.



2012. máj. 15. 17:24
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
89%
... szerencsétlen nő.
2012. máj. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
99%
Te egy beteg állat vagy. Nem megdugni kell a kislányt hanem megnevelni. Elmondani szépen az anyjának az üzeneteket megmutatni, és leülni vele h észhez térítsétek. Komolyan nem vagy normális
2012. máj. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
94%
Ezt most komolyan kérdezed?Mondd,hogy csak vicc.Egy felnőtt férfi fejében ilyen nem fordul meg.Legalábbis a normálisakéban.
2012. máj. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
97%
De ilyenkor azt kell játszanod, hogy fából vagy. Aztán elvonulsz és kivered, de mi vagy te, valami állat, hogy nem tudsz nemet mondani?
2012. máj. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
92%
Undorító és beteg vagy. :-S Jól írta az előző, inkább mond el az anyjának hogy miket csinál a lánya. :-S Gusztustalan vagy!!
2012. máj. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
97%

Igen, előbb-utóbb biztos elmondaná.

Egyébként pedig ha annyira szereted a barátnődet, akkor hogy a fenébe jut eszedbe pont rámozdulni a lányára???

De a lányról is megvan a véleményem, valószínűleg baromira rossz lehet a kapcsolata az anyjával, ha rá akar mozdulni az anyja pasijára.

Én a te helyedben azonnal szakítanék a barátnőmmel, hogy ne törd össze a szívét.

De ami még közben eszembe jutott, az is lehet, hogy csak tesztel a csaj, hogy mennyire szereted, becsülöd az anyját. Ha így van, akkor pedig csúfosan elbuktál.

2012. máj. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy beteg vagyok azért mert tetszik nekem egy fiatal lány.
2012. máj. 15. 17:32
 8/39 anonim ***** válasza:
97%

Amit a második mond, na valószínűleg az a normális jó megközelítés. Te is azért gondolsz már hülyeségeket, mert ellep a lila köd, ami nem jó. És én is rögtön arra gondolnák, hogy igen valószínűleg elmondj majd. Nem fogja az élete végéig titokban tartani.


Főleg ha pl. tegyük fel, összejöttök aztán otthagyod, akkor már csak azért is hogy kiasszon veled. Hülyeség. Inkább vezesd le a feszültséget, hogy tiszta fejjel elmond az anyának.

2012. máj. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
93%
Nem az a beteg, hogy tetszik, hanem hogy megfordul a fejedben vele a szex úgy, hogy ráadásul a párod lánya. Ez beteg.
2012. máj. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
92%

Azért vagy beteg mert ő még csak 1 kislány, ráadásul a párod kislánya és te képes volnál lefeküdni vele. Normális pasinak ez meg sem fordul a fejében.

Szegény nőt is sajnálom aki rádfanyalodott. Biztos nem tudta h egy beteg állat vagy

2012. máj. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!