Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan személy az életetek...

Volt olyan személy az életetekben, akivel legjobb barátok/barátnők, elválaszthatatlanok voltatok, ma már viszont azt se tudod mi van vele?

Figyelt kérdés
Mi az oka, hogy megszűnt ez a barátság?
2012. máj. 17. 11:40
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

3-4 évig tartott a barátság.

A hazugságai miatt szakítottam meg a kapcsolatot.

Kitalálta, hogy terhes, hogy rákja van, szívbeteg, mindenféle szexuális dolgokat talált ki magáról, mindennap új férfival, kettővel, munkahelyet hazudott magának, miközben suliba jártunk, autót vett pár hónap után, amit aztán behúzott a főnöke, mert kellett neki...

2012. máj. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Volt. Együtt jártunk oviba, suliba, középsuliba. Középben váltunk el. Addig össze voltunk nőve, befejeztük egymás mondatát, tudtuk, mit gondol a másik. Imádtam, mert annyira "one of a kind" volt.


Az a baj, hogy azóta nem találtam senkit, aki olyan, mint ő. Mert őt is MINDEN érdekelte.


Azért váltunk el, mert én maradtam olyan, amilyen addig, ő meg elkezdett ribisen öltözni, disco-ba járni, hétvégente leitta magát. És megtalálta a hasonló érdeklődésű barátnőket, engem meg lekakilt. Ami annyira fájt, mert kb. visongó, IQ-light idióták voltak, a barátnőmmel mi meg mindig lenéztük az ilyeneket.

2012. máj. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Érdekes,hogy mennnyire meg tudnak változni emberek...van aki teljesen kifordul önmagából.
2012. máj. 17. 12:00
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Volt,kettő is.Az egyiknek nagyon sok mindent eltűrtem,többször is cserben hagyott,mégis megbocsájtottam.De amikor mindez leesett,hogy mennyi mindent követett el ellenem éveken keresztül,akkor azonnal,egyik napról a másikra megszakítottam vele a kapcsolatot.ő nem ért semmit,mindenkinek azt terjeszti,hogy azért léptem le,mert bajban volt.Úgyhogy persze én lettem a főgonosz.Az,hogy ő anno engem mennyire cserben hagyott,az meg kit érdekel.Ilyen "barátot" nem kívánok senkinek.

A másik ilyen barátnőmmel azért szakadt meg a kapcsolat,mert állandóan fel akart vágni előttem,főleg akkor,amikor eléggé mélyen voltam.Nála az tett be végleg,hogy azt akarta,hogy hármasban feküdjek le vele és a pasijával azért,mert a pasija ezt akarja.Ennyi.Ezek után meg mindenki csodálkozik,hogy már 1-2 éve teljesen egyedül vagyok és nem tudok megbízni senkiben.Nem jó egyedül,sokszor hiányoznak az emlékek,de inkább vagyok teljesen egyedül,mint ilyen szemét emberekkel.Mindkettő ugyanolyan pokol.Akkor legalább a pénzem maradjon meg:P

2012. máj. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
75%
Nem volt, nincs és valószínűleg nem is lesz.
2012. máj. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem 10 éves barátság ért így véget. Egyik pillanatról a másikra nem kerestük egymást és már semmit sem tudunk egymásról.Más a baráti társasága, néha-néha felhív v. rám dob egy üzit,hogy mi van velem, de ez előtt elválaszthatatlanok voltunk.Nem tudom mi az oka! Talál jobb is így, megváltozott és én ezt nem tudom követni.
2012. máj. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Mindig úgy alakult, hogy elsodort engem ,vagy őket az élet. kiv.1 kapcsolat, amit sem távolság sem idő nem bír tönkretenni. A többiről is azt hittem, de mihelyt nem találkoztunk napi vagy heti szinten találtak mást:S:D
2012. máj. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem a legjobb barátnőm volt de kb 10 éve ismertük egymást, sokszor beszéltünk. Mostanában mindig én kerestem ő soha nem hívott volna fel akár 2 percre se, facebook-on se ír pedig ismerősök vagyunk. Oké megértem, hogy elfoglalt az érettségi miatt de azért rám is lehetne ideje :( 20/L
2012. máj. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
igen... 10 éven át a legjobb barátnők voltunk, folyamatosan együtt voltunk... azért lett vége a barátságunknak (bár a mai napig szomszédok vagyunk), mert ahogy kamaszodtunk, ő kifelé nyitott, flegma lett (ma is az), irányítani akart, én meg visszahúzódóbb lettem és nem toleráltam hogy mindig azt kellett csinálni amit ő mond.... bár nagyjából tudjuk, hogy mi van a másikkal és évente 1x át is nézünk egymáshoz, sajnos már nem vagyunk barátnők.... 27/nő
2012. máj. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt.11 évig voltunk legjobb barátnők..egy oviba jártunk..elválaszthatatlanok voltunk..aztán mentünk általánosba (ugyan oda,de nem egy osztályba) még itt sem volt semmi probléma..aztán 6.ba jött egy csaj(szomszédja lett barátnőmnek,de az csaj a mi osztályunkba jött),aki miatt leszart..azóta eltelt 6 év..facebookon ismerősöm, de semmi több..azóta kb. váltottunk 3 mondatot.. 20/L
2012. máj. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!