Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is találkozott már ilyen...

Más is találkozott már ilyen felfogású férfiakkal?

Figyelt kérdés

Van egy kollégám, jóképű, sikeres, ért a nők nyelvén, kicsit beképzelt is.

Beszélgetni szoktam vele, ő közeledni is próbál, engem mint férfi hidegen hagy, de haverként egész jó társaság. Elmesélte, hogy van egy egyszerű (ő fogalmazott így) felesége, aki nem dolgozik, háztartást vezet, meg majd gyereket nevel, ha lesz nekik. Ő az elején leszögezte, hogy nem nagyon lesz vele együtt, ha úgy adódik szeretőt is tart majd, mert megeshet, hogy szerelmes lesz (a feleségébe nem az). Azt mondta, ezt mind tisztázta a nővel az elején, cserébe neki nem kell dolgozni, eltartja, csak otthon minden legyen rendben.

Tegnap megjegyezte nekem, hogy nekünk kettőnknek milyen helyes gyerekünk lenne, csak szóljak, ha akarok egyet, és elhívott a nyaralójába egy hétvégi "kötetlen" szórakozásra. Visszautasítottam, engem taszít az ilyesmi, de most komolyan, ilyen ember nem csak a filmekben van?!


2012. máj. 17. 12:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint nem csak a filmekben van!:) Elég gusztustalannak tartom a dolgot, de a nő sem komplett, ha ilyenbe belemegy. Már ha igaz, amit mondott a kollégád( hogy a felesége tud róla)
2012. máj. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
96%
Annyi a retardált(most hirtelen jobb szót nem találtam), mint égen a csillag. :) Engem is elkeserít, lassan a lakatlan sziget vonzó opcióvá válik...
2012. máj. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
95%

ilyen ember nem csak a filmekben van?!


Amint látod és tapasztalod, sajnos nem. Gusztustalan, hányadék ember. De a feleséget se kell sajnálni, belement ebbe a játszmába. De nem értem a pasit. Miért jó neki egy olyan feleség, akit nem szeret, nem tisztel, csak cselédként tartja. Miért jobb egy olyannál, mint akit szeret, tisztel, becsül, gyereket akar tőle, és nem egy háztartási robotgépet lát benne, hanem anyát, feleséget, és nőt? Nekem ez magas.

2012. máj. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
90%
Én meg azt gondolom,hogy erre a retardált ötletre van elég sok vevő a nők részéről.Nincs mese,romlott ez a világ, nők, férfiak egyaránt.
2012. máj. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Gyanítom, hogy tud róla, mert ahogy látom, tényleg nem sokat van otthon. Több kollégám is partner szokott lenni a hétvégi kiruccanásaiban, aztán facebookra kiteszik a képeket, mint a tinik.

Kérdeztem, miért nősült meg, erre azt válaszolta, hogy mindenki így csinálja, a feleség az kell.

2012. máj. 17. 13:01
 6/27 A kérdező kommentje:
ja, és hogy a szerelem is elmúlik, unalmas lesz a másik évek múlva, és azt is megcsalná, akin anno szerelemből vett el. Így viszont folyamatosan szerelmes lehet (mindig másba), a feleség meg nem raplizik, hiszen megbeszélték a szabályokat.
2012. máj. 17. 13:03
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
én is ismerek ilyeneket. De nem kell ám neki elhinni mindent.szerintem ez csak szöveg hogy könnyen ágybavihessen könnyen kapható nőket. ért a nők hülyítéséhez, aki meg olyan egyszerű és naiv be is dől neki.az ilyen embert még havernak sem tartanám, mert egy féreg.
2012. máj. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Azért nagyot néznél, ha a feleséggel egyszer elbeszélgetnél az "elfogadott szabályokról". Igen, a családfenntartó valóban sokat van távol, az a fránya sok túlóra. Primitív ember, havernak sem fogadnám el. És igen, sok ilyen van.
2012. máj. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagy kamus ez a hapsi :D jót röhögtem rajta!
2012. máj. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kamuzik. Eléggé béna szegény és sivár lelkivilága lehet.
2012. máj. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!