Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érjem el, hogy ne legyen...

Hogy érjem el, hogy ne legyen féltékeny?

Figyelt kérdés

több mint 4 éve vagyunk együtt most várjuk első közös babánkat, de a mai napig mindenre féltékeny...ha leviszem a kutyát esetleg 4-5 óránként akkor én nem is kutyát sétáltatok, hanem valakihez megyek szerinte -.-

ha a közértből nem 10 perc alatt érek haza akkor hol voltam???

már kezd elegem lenni ebből, viszont tudom hogy imád és mindent meg tesz értem, ahogy én is érte. Soha nem csaltam meg, nem is akarom, nem is vagyok az a típus, és egy csiribiri csaj sem vagyok, nem hiszem hogy el akarna "lopni" valaki :)

jó...lehet hogy csak az önértékelésem nulla, de szerintem nem vagyok az a kimondottan "mindenki meg akar kapni" nő.

mit tegyek, hogy végre bízzon bennem?

Imádom és bármit megtennék érte, hisz ezért vállaltam babát tőle... köszi a válaszokat !

(26)



2012. máj. 1. 12:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Ő ilyen marad,féltékeny típus.De hogy még várandósan is ezt a szöveget nyomja,az kemény,bár az ilyen embereknek mindegy milyen helyzet van.Semmivel se tudod meggyőzni,tapasztalat.
2012. máj. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem ahová csak tudtok,menjetek együtt...pl.kutyát sétáltatni...ha látja,hogy ugyanúgy lemész 4-5óránként kutyát sétáltatni,amikor ő is veled van,akkor hátha belátja,hogy nincs oka féltékenykedni...

Ha meg nem érsz el vele semmit,akkor ültesd le és magyarázd el neki,hogy azért vagy VELE,mert őt szereted,vele élsz,vele akarod leélni az életed és nem utolsó sorba babát is neki/magatoknak szeretnél szülni,nem pedig saját magadnak...

Boldog Babavárást Nektek! =)

20/L

2012. máj. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

ez igy kiábrándito :S

sokan mondják akik hisznek ebben hogy a skorpiók ilyenek, én kos vagyok...lehet nem illünk össze? ezen kivül minden jo a kapcsolatunkban.


mellesleg van egy nála idősebb nő barátja, én csak arra vagyok féltékeny, de nem is ugy ahogy a párom rám, hanem vele olyan kedvesen meg jopofán el tud beszélgetni velem meg néha olyan morci :(

engem ez zavar, és akárhányszor felvetem a kérdést, azt mondja rám hogy hogy lehetek ennyire féltékeny amikor ő csak a barátja és amugy is idősebb nála (párom 30 a nő 50 körül)

2012. máj. 1. 12:23
 4/17 anonim ***** válasza:
70%
2.vagyok...a boltbajárásról meg annyit,hogy vigyél neki egy üveg sört,vagy valamit,amit szeret és mondd neki,hogy azért voltál olyan sokáig oda,mert azt kerested a boltba,hogy tudjál neki vinni...xDD =D
2012. máj. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

köszi 2. :)

minden egyes alkalommal elmondom szinte pont igy neki, de soha nem érti meg :(


a kedves 1. jol mondta :( lehet soha nem változik meg...de ez nekem néha sok(k)

2012. máj. 1. 12:24
 6/17 A kérdező kommentje:

2. :)

mindig viszek neki valamit, de tényleg semmi nem segit ugy érzem... :( hát bolond ez? :)

és minden nap elmondom neki mennyire szeretem, meg hogy imádom ... szó szerint ki van nyalva a ...:) mindent megteszek, de nem segit :(

2012. máj. 1. 12:25
 7/17 anonim ***** válasza:
90%
Első vagyok:azért tudom ezt,mert a barátom is ilyen.Hiába mondasz el neki valamit ezerszer,meg hogy szereted,blabla,nem érti meg.Amúgy ez önbizalomhiányból fakad,azt kellene neki erősíteni.
2012. máj. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

2.vagyok...akkor ha nem érti meg,cipeld magaddal!! =)

Akkor majd meglátja(reméljük),hogy nincs miért féltékenykednie...

A nőről meg csak annyit,hogy szerintem azért ilyen bájos vele,mert FÉRFI...=/

Nem akarja semmilyen rossz tulajdonságát felvetni előtte...vagyis...na..érted,mire gondolok...?!! =)

2012. máj. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

jaj hát ő a legjobb barátja...legyen ... nem is az a baj, mert már beláttam hogy "nem állhatok közéjük", és nem akarok gonosz lenni, meg önző, ha neki ő kell mint barát hát legyen, hozzáteszem ez az egy nő barátja van, és tudom hogy tényleg csak barátok, ismerem én is meg jóban vagyunk de akkor is zavar hogy vele mért tud jopofizni velem meg mért nem??


a cipeléssel meg az a baj hogy ahogy felvetem, azt mondja hagyjam már, őt nem is érdekli hogy én hova megyek kivel találkozom stb


:S akkor most mi van???

tiszta bolond...

2012. máj. 1. 12:31
 10/17 anonim ***** válasza:

2.=)

Akkor füllents neki...úgy se megy Veled sehova?Mondd,hogy menjetek el sétálni,mert szép idő van+kell a mozgás,friss levegő mindkettőtöknek+a babának is...

És közbe meg eszedbe jut,hogy be kéne szaladni a boltba valamiért és akkor majd meglátja,hogy mennyi ideig vagytok bent(sokan vannak azért...stb.)...

Ha meg ez se hat,akkor fingom nincs...=D

Nekünk párommal nincs ilyen gondunk MÁR...mi is mindig ezt játszottuk oda-vissza...de az évek alatt(5éve vagyunk együtt=D )megtanultuk,hogy fölösleges veszekedés...nem volt könnyű,de eljutottunk erre a szintre...=)

2012. máj. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!