Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira tartok a megérzésemtől...

Annyira tartok a megérzésemtől (? )

Figyelt kérdés

Most vettünk lakást,vagyis mondhatni,hogy a párom.Ott,ahol az anyósjelölt is lakik, csak mi kettővel feljebb.Csináljuk a lakást,készül lassan.Anyósjelöltnek van kulcsa most,ha kicseréljük a zárat,akkor talán nem lesz,bár párom adna az anyjának azzal az indokkal,hogy majdnem mindent ő vett.Igen,segít,de vissza fogjuk adni a segítséget.

Párom anyukája most feljár,lehordja a szemetet,stb.Ezzel nincs is baj.Minden este fel jön.

De attól félek,hogy ha ott fogunk lakni,akkor is mindig fog jönni?

Mondtam páromnak,nem tartom jó ötletnek,hogy adjunk kulcsot,majd ha megyünk valahova,akkor adunk.

Nálatok ez hogy van?


2012. máj. 17. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg sem fordulna a fejemben h kulcsot adjak neki.
2012. máj. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is meggondolatlan lépésnek tartom, párodnak valahogy finoman visszakoznia kéne, anélkül hogy rádvetülne a gyanú árnyéka:-) Bár ebböl te már nem jössz ki jól.

Talán az öszinteség még az egyetlen út és a meggyőzés hogy ezt igazán megértheti és forditva ő sem akarná ezt a helyzetet.

2012. máj. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nálunk is anyósom vette a lakást, nincs kulcsa, nem is kell neki, évente egyszer-kétszer eljön szülinapokra ilyesmi, de előtte felhív mindig
2012. máj. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mi adtunk párom szüleinek,mert jó az ha van.De csak akkor használják ha kérjük,egyébként akkor is csengetnek ha jönnek,és csak megbeszélés után jönnek.

(bár mi nem egy házban lakunk,hanem városon belül 3 km-re)

Én is csak azért hagytam hogy adjunk,mert tudom hogy nem jönnek kérdezés nélkül.És volt már hogy jól jött,mert kizártam magam(huzat becsapta az ajtót én kinn voltam kulcs nélkül,és ők engedtek be)

2012. máj. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hát most úgy van,hogy nem adunk,csak ha hosszabb időre elmegyünk.De őszintén,az is megfordult a fejemben,hogy titokban ad kulcsot.

Mert az ahogy mondta,ahogy beszéltük...vissza is kérdett,hogy nekem mi bajom van azzal,hogy ő ad e kulcsot.

Az én szüleimnek sem lesz kulcsuk,párom és szüleim nem beszélnek..Én be fogok sokalni,ha állandóan ott lesznek,mert csak pár lépcsőfok.Bár nem így ismerem az anyját,nagyon rendes meg minden.

2012. máj. 17. 20:33
 6/10 A kérdező kommentje:

Az jó,ha szólnak.

Én ezért nem akarok kulcsot adni,mert most is jár fel,ott se lakunk még.

Bár azt mondta anyósjelölt,hogy nem kell neki kulcs.

2012. máj. 17. 20:35
 7/10 anonim ***** válasza:
Én ilyen közel eleve nem költöztem volna anyóshoz.Lesz itt még több probléma is.
2012. máj. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk én alapból nem értem ezt a kulcsadogatási mizériát. Mindenkinek oda van kulcsa, ahol lakik és passz. A mi családunkban ez generációk óta működik és nem volt belőle sértődés. Persze ha elutazunk, vagy ilyesmik akkor kap valaki kulcsot, de amúgy minek? Ha nem akar bemenni amíg nem vagyunk otthon, akkor minek kell (és amúgy is mit keresne nálunk, ha nem vagyunk otthon)? Ha meg úgyis akkor jön amikor itthon vagyunk akkor kulcs nélkül is be tud jönni (beengedjük).
2012. máj. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Bár azt mondta anyósjelölt,hogy nem kell neki kulcs."


Azért ez a sztori nem igy kezdödött.

Épitkeztek, nem laktok ott, anyós felügyeli a melósokat, ránéz a lakásra. Nem mellesleg közölte hogy nem kell neki kulcs, csak nektek tesz szivességet mig nem laktok ott.


Akkor most mire kattog az agyad? Ami még ennél is fontosabb a miénket miért kattogtatod?

Lesz itt még lehetőséged ami miatt össze tudsz vele veszni ha egymás mellett éltek, nyugi.

2012. máj. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nappal nincs ott senki! Nem munkàsok dolgoznak,hanem pàrom csinàl mindent.

Köszönöm,hogy irtatok.

2012. máj. 18. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!