Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti s utáltátok tesótok barátjá...

Ti s utáltátok tesótok barátját/barátnőjét?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy tesómnak van egy barátnője,mielőtt nem jött át először hozzánk azt hittem kedves,rendes,vicces pont mint tesóm.Igen kedves de engem valamiért utál nem is köszön se semmi.Lehet,hogy az az oka,hogy 7 év a korkülönbség vagy az,hogy régebben mondtam tesómnak,hogy nem bírom a csajt?
2012. máj. 17. 21:49
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*is
2012. máj. 17. 21:54
 2/13 renji7575 ***** válasza:
59%

A téma ismerős csak nem pont ebben a formában..:D

a korkülönbség nem rosz elgondolás de.. te nem beszélgettél még úgy el vele hogy megbántottad??

mármint leírásod alapján nem személyesen hanem facebook-on..

és még egy kérdés ha már egyszer korkülömbség is van de azért odaírhattad volna hogy a csaj hányéves vagy te..

mármint ha tizenéves vagy akkor.. .

nem mintha most mindent ki akarnék szedni belőled de a téma érdekesnek és ismerősnek hangzik..:)

2012. máj. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én 17 ő 24. 4 hónapja járnak nem beszéltem vele facebookon de olyan nyálas és undorító dolgokat írnak egymásnak,hogy fúj
2012. máj. 17. 21:59
 4/13 anonim ***** válasza:
81%

Én párom tesójának a barátnőjét utálom, de a tesóját se csípem.

Élősködő senkik, állandóan csak a szobában vannak, nem segítenek se főzni, se takarítani, se pakolni, teregetni, füvet nyírni, semmiben se... A kaját is felviszi neki, ne kelljen lemennie... 2 éve itt eszi a penész.

Én 6 éve vagyok párommal, engem bezzeg el akartak anno távolítani, mert félénk voltam, nem mertem nyitni...

2012. máj. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Rühelltem eddigi mindkét csaját,de én a tesómat is!
2012. máj. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem mondanám, hogy utálom, mert rendes meg minden, viszont annyira különbözünk egy bizonyos dologban, hogy ha nem muszáj, nem szeretném hogy együtt maradjanak hosszú távon. Jófej meg minden, de nem akarom hogy bármi közünk legyen egymáshoz.
2012. máj. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A kiemelt kérdésre: Nem, sosem utáltam egyiket sem.

A magyarázat végén feltett kérdésedre: Igen, lehet. Főleg az utóbbi.

2012. máj. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nincs tesóm, haha
2012. máj. 18. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hat velem az egyik trsom alapjaraton utalatos,persze h rosszabb viszony lett koztunk a bnojevel.

az egyik hugomnak meg most lett pasija, de kb ugy erzem magam,mintha a srac csak elvenni akarja tolem. emiatt nehez nyitnom a pasija fele. mondjuk ugyebar kisebb is, ugyhogy kb zoldfulunek tartom szegenyt akarmit mond. tudom en id voltam fiatal.... epp ezert mokas....

2012. máj. 18. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten kedvelem a nővérem barátját. Nem szólok bele a kapcsolatukba, azt csinálnak amit akarnak, engem nem érdekel. A barátja meg jóindulatú, kedves...stb. Nem tett nekem semmi rosszat, ezért nem fogom utálni.
2012. máj. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!