Ti elmondanátok?

Figyelt kérdés

Apukámról van szó, a szüleim elváltak, apukámnak van egy élettársa már 12 éve, imádom a mostoha anyukámat, nagyon rendes velem és mindenkivel. Sajnos apukámnak borzasztó rossz személyisége van, egyáltalán nem becsüli meg őt, szó szerint cselédnek használja. És hát csalja őt. De olyan undorító módon hogy pl mindenkinek mutogatja a szeretője képét, vesz neki dolgokat, pénzeli stb. A család többi tagját kéri meg hogy vegyen neki ezt azt, több ezer forint értékben. Apukám mindig is ilyen volt, anyukámat is csalta, nem is akar megváltozni. Van egy 4 éves kislányuk is, az én féltestvérem. Ti elmondanátok az élettársának hogy mi a helyzet?

A kérdésem csak elméleti, én ugyan is soha nem mondanám el neki, nem is az én dolgom, meg hát nem akarok szart keverni, csak kíváncsiságból kérdezem hogy Ti mit tennétek?


2012. máj. 18. 14:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ő is tudja, csak csendben szenved.
2012. máj. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Csak akkor mondanám el ha egyben bizonyítékot is fel tudnék mutatni. Különben senki se hinné el és én lennék a nagy sz@rkeverő...
2012. máj. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
27%
Nagy tag lehet az öreg.Nem kell elmondani, ha nem bolond, már valszeg tudja is,de a pénz miatt jobb neki együtt.
2012. máj. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
20%
Én sem mondanám el.Főleg,ha rendes hozzád. Csak elmúlik egyszer a csajozása. Az is lehet tud róla a Mostoha anyukád,,ki tudja. Van ilyen.
2012. máj. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%
Nem mondanám el, de nem is vennék részt a játékában semmilyen szinten.
2012. máj. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%
Apámnak azért szólnék, hogy finomabban is csinálhatná a dolgait, hogy ne okozzon fájdalmat az élettársának.
2012. máj. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
Sajnos több mint valószínű, hogy a mostohaanyád ezzel tisztában van. Én is ismerek ilyen nőket: az egész falu őket szánja/röhögi, hogy megcsalják őket, de tényleg teljesen nyilvánvaló módon és mégis tűrnek, nem lépnek ki a kapcsolatból. Némelyiknek még gyereke is van a szeretőjétől...
2012. máj. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én nem mondanám el, az ilyen dolgok kiderülnek, valószínűleg apukád élettársa is sejthet valamit, legfeljebb nem reagálja le. Az viszont már az ő dolga, hogy ügyet csinál-e belőle.
2012. máj. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem tudja a mostohád is. Csak tűri. Az meg már az ő döntése, így felesleges sajnálni érte. Ő valószínűleg más dolgokat fontosabbnak tart mint a büszkeségét. Van ilyen:)
2012. máj. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem tudja, ez biztos. Apukám külföldön dolgozik, havonta jár haza, a szeretőjét kint szedte föl. Egy férjes, szintén gyerekes anyuka.
2012. máj. 18. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!