Ti elmondanátok?

Figyelt kérdés

Apukámról van szó, a szüleim elváltak, apukámnak van egy élettársa már 12 éve, imádom a mostoha anyukámat, nagyon rendes velem és mindenkivel. Sajnos apukámnak borzasztó rossz személyisége van, egyáltalán nem becsüli meg őt, szó szerint cselédnek használja. És hát csalja őt. De olyan undorító módon hogy pl mindenkinek mutogatja a szeretője képét, vesz neki dolgokat, pénzeli stb. A család többi tagját kéri meg hogy vegyen neki ezt azt, több ezer forint értékben. Apukám mindig is ilyen volt, anyukámat is csalta, nem is akar megváltozni. Van egy 4 éves kislányuk is, az én féltestvérem. Ti elmondanátok az élettársának hogy mi a helyzet?

A kérdésem csak elméleti, én ugyan is soha nem mondanám el neki, nem is az én dolgom, meg hát nem akarok szart keverni, csak kíváncsiságból kérdezem hogy Ti mit tennétek?


2012. máj. 18. 14:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha az ég világon mindenki tud róla, akkor pont a mostohád nem? Egyébként én elmondanám neki megfelelő bizonyítékok mellett, aztán kezdjen az infóval amit jónak lát. De kevés megdönthetetlen bizonyíték létezik ilyen ügyben, szinte bármit ki lehet magyarázni.
2012. máj. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Csak gratulálni tudok apádnak és a szeretőjének is. Mindketten családosok, gyerekkel, de mégis többet ér nekik ez az undorító viselkedés. Az ilyeneknek minek család, gyerek? Maradtak volna maguknak, s annyit kef.élnek, meg azzal, akivel akarnak, de nem tesznek másokat boldogtalanná.
2012. máj. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ez nyílt titok!
2012. máj. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Joga van tudni.
2012. máj. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!