Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tartanál nagyobb tragédián...

Mit tartanál nagyobb tragédiának? Ha meleg/leszbikus lenne a gyereked vagy ha roma párt választana magának?

Figyelt kérdés

2012. máj. 18. 21:02
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
83%
Egyiket sem tartanám tragédiának, ha a párja (akármilyen nemű vagy származású!!) jól bánik vele, szeretik egymást és boldogok.
2012. máj. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
77%

Ha roma párja lenne, ez nem is kérdés. Arról, hogy homoszexuális nem tehet, attól ugyanolyan ember és a gyerekem, de arról tehet, hogy összeáll egy romával. Én nem szeretem őket és ne jöjjön nekem mindenki azzal, hogy mert van normális is.

Én vigyáztam örökbefogadott roma kisfiúra, a szülei a lelküket kitették, szerették, foglalkoztak vele rengeteget aztán mégis hazudott meg lopott.

2012. máj. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
20%
Mindkét eset elég húzós.A roma annyival jobb,hogy attól még lehet normális,hogy roma.De a melegekről elég rosszakat hallottam párkapcsolatban.Attól még nem tagadnám ki,mert meleg,csak félteném.
2012. máj. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
17%

Inkabb egy roma lanyt szeressen a fiam mint egy masik ferfit... Vagy ugyanezt forditva.

Mellesleg unokakra is vagyik az ember...

2012. máj. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
41%
Tragédiának egyiket sem. De ha már lehetne választani, akkor inkább egy roma lány kis szandálját szeretném látni a fiam szobája előtt, mint egy 46-os férfibakancsot..
2012. máj. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
25%
A roma nem különösebben mozgatna,kevesebb naptej fogy. A leszbikus/homokos az tragédia, de próbálnám nem mutatni.
2012. máj. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
80%
a roma pár sokkal rosszabb...
2012. máj. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
44%
Inkább egy földrengést választanék.
2012. máj. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
89%
A lányom inkább legyen leszbikus, mint hogy roma pasit hozzon haza. Attól hogy maga az ember normális még a családja és a baráti köre lehet rossz.
2012. máj. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
82%
Egyiket sem tartom tragédiának. Legyen boldog, kiegyensúlyozott ember.
2012. máj. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!