Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám egyszerűen kikészít,...

Anyám egyszerűen kikészít, mit tegyek?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, most jöttem össze egy 19 éves fiúval.Iszonyúan egymásra találtunk, mindenki modnja hogy milyen aranyosak vagyunk együtt, és nagyon jól elvagyunk.A szüleim nem tudják.Ma írtam át az iwiwemet, hogy kapcsolatban, erre anyám írt egy üzenetet, benne két szóval, hogy módosíthatod az állapotodat.Nem írtam neki semmit, de kollégista vagyok és félek mi lesz ha hazamegyek.Nagyon szigorúan veszi a dolgokat, pedig 4,8 az átlagom, egy nehéz iskolában.Szerintem minden jogom megvan rá hogy a tanulás mellett éljek egy kicsit, főleg hogy már most nagyon szeretem a fiút...Segítsetek!:S
2010. márc. 31. 14:59
 1/10 anonim válasza:
25%

Anyádéknak nézzél ki valami öregothont, aztán vegyél 2-3-4-5-6-7-8-9-10 doboz óvszert és érezzétek jól magatokat a barátoddal. Erre nemtudok mit mondani. Anyud kicsit régimódi.

18/F

2010. márc. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Persze, van jogod.De azért mégiscsak 15 éves vagy....

Én addig nem írtam volna át, amig nem beszélek a szüleimmel, nem mondok el nekik mimdent.Ennek kellett volna az elsőnek lenni, szerintem.

2010. márc. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Lehet csak az bántja hogy netrol kelett megtudnia és nem toled
2010. márc. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

figyelj... kollégista vagy nem? akkor mi a baj? anyád nem lehet mindig a nyomodban. 15 évesen ennyi kell. de azért még a szexszel várhattok egy kicsit...legalább pár hónapot :)

16L

2010. márc. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%

Mi az, hogy "15 évesen ennyi kell"? O_O Egy jó nagy saller az kell. Kis csitri. Hogy mit tegyél? -Gondolkozz el azon, hogy a tojáshéj a seggeden van még és tudd, hol a helyed. Remélem nem kell részleteznem mi a helyes, olvass a sorok közt.


F21

2010. márc. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%

Az ilyen anyukák miatt lesznek hazudósak a fiatalok:((

Mondd anyudnak azt, hogy azért írtad oda az iwiwen, hogy kapcsolatban vagy, mert nem akarod, hogy fiúk zaklassanak.

2010. márc. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Az is durva, hogy a 19 éves 15 évessel jön össze, mikor az egyik már felnőtt, míg a másik még gyerek. Ha az én lányomról lenne szó, nem úszná meg három(módosíthatod AZ állapotodat az 3 szó) szóval.
2010. márc. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%

Tanuld meg egyszer és mindenkorra: közösségi oldalon ne legyen rólad semmi kompromittáló! Se kép, se kiírás, se állapot, semmi! Bárki bármikor visszaélhet vele, és te nem tehetsz ellene semmit.


Szerintem anyukádnak az a baja veled, hogy nem tőled tudta meg, hogy barátod van, hanem az iwiw-ről. Itt te is hibáztál. Kétszavas levelet küldeni: ez viszont akkora bárdolatlanság, hogy egy hatalmas pofont megérdemelne az anyád. Uralkodok a gyerekemen? Na neee... Aláírom, hogy a szexhez még nem vagy elég érett, de egy szexmentes kapcsolat miért lenne rossz, ha közben jól tanulsz?


Mondjuk én azt csinálnám, hogy küldenék neki egy levelet, amiben nem lenne semmi más, mint ennek a kérdésnek a linkje. Ha már ő így, akkor...

2010. márc. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%
Kiskorú vagy! Bármi történik veled, a szüleidet veszik elő. Bizony-bizony be kellene számolnod édesanyádnak minden lépésedről.
2010. márc. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
86%

Ma 15:24-nek,és minden nyálverőnek szeretném üzenni,hogy egy kamasznak,aki ráadásul jól tanul,ugyanúgy lehet igénye arra,hogy végre ne csak a szülei szeressék,mint bárki másnak.Azért egy 15 éves középiskolás esetében teljesen természetes és normális dolog,hogy vágyik egy kapcsolatra.Ez még nem feltétlenül egyenlő a szexuális élet megkezdésével,hiszen itt járásról van szó,és nem többről.

Kérdező,az anyukád elég maradi,és túl szigorú Veled szemben.Viszont az érthető,ha rosszul esett neki,hogy az internetről tudta meg,hogy van kapcsolatod.Előtte tisztáznod kellett volna a helyzetet a családdal.Most annyit tudsz tenni egyelőre,hogy otthon elnézést kérsz anyudtól,viszont jártok továbbra is,de csak találkozgattok,nem viszitek haza egymást,és akkor oldjátok meg,mikor alkalmatok van rá,és nem tudják a szüleid.Közben vigyél haza jó jegyeket,maradj szorgalmas,segíts otthon sokat,és éreztesd a szüleiddel,hogy kezdesz felnőtt nővé érni.Előbb-utóbb anyudnak is tudomásul kell vennie,hogy Neked is igényed van a párkapcsolatra,mint bármelyik fiatalnak.

2010. márc. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!