Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit bámul állandóan az apám?...

Mit bámul állandóan az apám? Nagyon zavar.

Figyelt kérdés
30 éves nő vagyok,együtt élek a szüleimmel.Apám állandóan bámul.Már nincs kedvem kimenni a konyhába ha ott van mert néz.Nagyon zavar engem.Mikor meg idegen helyen vagyunk,együtt a család,(pl ballagás,vagy akár bevásárló központ),jön ,közelít és hozzám is ér mikor anyu nem figyel,én meg eloldalazok.Már nincs kedvem háttal lenni se neki mert tudom hogy les.Az agyam elszáll.
2012. máj. 19. 17:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
68%

"Ha ilyen csinos vagy, hogyhogy nincs párod? Vagy ha van, akkor mit szól mindehhez, ha tud egyáltalán róla?"



Csak azt nem tudom, hogy egy visszakérdezést miért pontoz le valaki?

2012. máj. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
75%
Tod vannak ilyen lúzerek. Az neki az élvezet ha lepontoz.
2012. máj. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
83%

Hát az a gond, hogy nem tudom, hogy néz az apád. Mert ha ülök valahol, és elmegy egy családtagom előttem, én is nézzem, mondjuk nem a fenekét hanem az egész embert.

Az unokahúgom fenekét szoktam nézni sokszor ha haragszom rá, és mindig úgy, hogy de jó volna bele rúgni. Nem lehet, hogy apádat idegesíted, és azért nézi a feneked, mert elképzeli, hogy hatalmasakat rúg bele, és így csökkenti a stresszt magában?

2012. máj. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

a legegyszerűbb megoldás senkinek nem jut eszébe?

menj oda hozzá és kérdezd meg miért csinálja meg mond neki, hogy hagyja abba, mert téged idegesít.

amúgy nem értem, hogy egy apa minek perverzkedik a saját lányával.. lehet anyudra emlékezteted fiatal korában.

2012. jún. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!