Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az anyának, hogy én...

Miért baj az anyának, hogy én fogamzásgátlót szedek?

Figyelt kérdés

Szerinte elsősorban az a baja, hogy nem szóltam neki erről.. De miért is kellett volna szólnom (ezt neki is feltettem, nem válaszolt..), mikor sosem beszéltünk ilyen dolgokról, kb semmilyen kapcsolat nincs köztünk.

Szóval folyamatosan ezzel piszkál, de szerintem semmi köze hozzá..


17/L


2012. máj. 19. 21:47
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
66%
Hát szerintem azért még van köze hozzá. Ha nem szoktatok egyáltalán ilyenről beszélni akkor valóban nem probléma hogy nem jelentetted be neki. Szerintem csak nem tudja elfogadni hogy felnőtt a kislánya. :-) Ülj le vele és mond el neki hogy örüljön hogy nem össze-vissza csinálod és gondolsz a védekezésre. Ezt értékelnie kell.
2012. máj. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
33%

Ez gyógyszer, Te pedig kiskorú vagy. Ő a felelős az egészségedért, és hát ez elég erős beavatkozás a szervezetedbe. Minden orvosi beavatkozáshoz az ő engedélye kell.

Szerintem az orvos sem írhatta volna fel Neked szülői beleegyezés nélkül.

2012. máj. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem aggódik érted.Félt a gyógyszer mellékhatásaitól,és félt az esetleges betegségektől,amitől egy másik fogamzásgátló módszer sikeresen megvédene.
2012. máj. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Sosem ültünk le így beszélgetni, és szerintem nem is fogunk. :( Képtelen vagyok rá
2012. máj. 19. 21:54
 5/34 anonim ***** válasza:
48%
lehet azért, mert úgy gondolja, hogy az a paráznaság melegágya:)
2012. máj. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
75%
Egyébként miből tudod megvenni? Van saját kereseted? Nekem még mindent anyukám vett 17 éves koromban, nem volt saját pénzem, csak 22 évesen kezdtem el pénzt keresni.
2012. máj. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Máskor sem érdekli, ha beteg vagyok, le se sz@rja. Amikor arcüreggyulladásom volt, simán beküldött suliba lázasan.


Amúgy az én testem, én rendelkezem felette, ha akarom, levághatom a karomat, ahhoz sincs semmi köze. Nyilván ez egy szélsőséges példa volt, de értitek..

2012. máj. 19. 21:55
 8/34 anonim ***** válasza:
91%
Mondd meg neki, hogy ezt ő cseszte el azzal, hogy nem alakított ki veled olyan kapcsolatot, hogy őszintén bevonhasd a bizalmadba.
2012. máj. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Szoktam dolgozni, és 3 havonta 3000 ft nem visz csődbe. Közösen fizetjük a barátommal.
2012. máj. 19. 21:56
 10/34 A kérdező kommentje:
Amúgy ha lenne mellékhatása a gyógyszernek, akkor szépen visszamennék a dokihoz, és váltanánk gyógyszert. Nem vagyok életképtelen, hogy ne tudjak egyedül menni orvoshoz.. Igazából már 11 évesen is egyedül kellett mennem, ha beteg voltam.
2012. máj. 19. 21:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!